סוגי טחורים וכיצד לטפל בהם ביעילות

סוגי טחורים וכיצד לטפל בהם ביעילות

ינואר 11, 2022 0 By admin

האם אתה מתבייש לדבר על טחורים? ובכן, המצב הוא די שכיח ולעתים קרובות אנשים נמנעים מלדבר על המצב הרפואי המביך הזה. אתה תמיד צריך לזכור את זה שככל שאתה הולך להסס יותר לגבי המחלה, כך היא הולכת להתפשט ואף יכולה ללבוש צורה של בעיות קטלניות כמו סרטן פי הטבעת וסרטן המעי הגס. לפיכך, אם ברצונך להימנע מסיבוכים כאלה, אין לדחות את הפגישה עם הרופא שלך ולבקר אותו מיד. ככל שתלמדו את עצמכם על המחלה ותצברו יותר מידע עליה, כך תבינו כי אין ממש במה להתבייש. זו רק מחלה ונדרשת טיפול יעיל כדי להחלים.

בעיקרון טחורים נמצאים בשתי צורות, האחת פנימית והשנייה חיצונית. הטחורים החיצוניים הם בגוון חום אדמדם והם כואבים הרבה יותר באופן יחסי מטחורים פנימיים. זה מדמם הרבה יותר ונמצא בצורה של גושים סביב פתח פי הטבעת או פי הטבעת. התסמינים העיקריים של טחורים חיצוניים הם דימום מוגזם עם הצואה, יציאות כואבות, כאב ואי נוחות בזמן שאתה יושב. טחורים פנימיים מאופיינים בדרך כלל על ידי ורידים נפוחים אדמדמים בתוך התעלה האנאלית שלך. למרות שפחות מייסרים מאלה החיצוניים, טחורים פנימיים יכולים להתברר כהרבה יותר גרועים אם לא מטפלים בהם כראוי. הוורידים הנפוחים המלווים בדימום ובכאב הם התסמינים העיקריים של טחורים פנימיים. אם אתה מתמודד עם כל אחת מהבעיות שהוזכרו לעיל, ייתכן שאתה סובל מטחורים או כפי שזה מכונה בדרך כלל ערימות.

כעת, אם אתה סובל מערימות, נסה לא להכתים או ללחוץ הרבה על פי הטבעת בזמן שיש לך פעולת מעיים. לחץ זה רק יחמיר את הכאב והדימום. שמירה על ניקיון והיגיינה היא קריטריון חשוב נוסף, ובכך נקו בכל יום את האזור הפגוע במים פושרים. אבל אם אתם מחפשים דרך מהירה להיפטר מערימות, ניתוח הוא הדרך הטובה ביותר לצאת. אם אתה שוקל ניתוח, שוחח עם הרופא שלך לגבי תופעות לוואי והליך ההחלמה. זכרו תמיד היסוס ומבוכה רק יחמירו את המצב. מה שעוזר זה לדבר עם המומחים. לכן אל תהססו ודברו בחופשיות עם המומחים. הם אלה שיכולים לעזור לך ביעילות.Source by James A Chapman