סבון מירקל 2 – כיצד לדלל ולהשתמש לניקוי וטיפוח אישי

סבון מירקל 2 – כיצד לדלל ולהשתמש לניקוי וטיפוח אישי

דצמבר 31, 2021 0 By admin

סבון Miracle 2 מרוכז מאוד ואין להשתמש בו כמות שהוא לניקוי או היגיינה אישית. זה צריך להיות מעורבב עם מים בפרופורציות שונות. מה שלדעתי עובד הכי טוב זה להשיג כמה מבקבוקי התרסיס האלה של 22 או 24 אונקיות מבית המרקחת או מחנויות רשת גדולות יותר. זה גם שימושי להשיג כמה מבקבוקי הטפטפת הקטנים האלה.

רמת ה-ph של הגוף וקשיות המים של כל אחד שונה, כך שהפרופורציות של מים וסבון miracle ii ישתנו, אבל הנה כמה הנחיות כלליות ליישומים נפוצים:

1) ערבבו 1 – 1 1/2 כפיות מהסבון הרגיל miracle ii עם מים כדי למלא את בקבוק התרסיס של 24 אונקיות. אתה צריך להוסיף את המים לאט כי זה מייצר הרבה קצף וקשה למלא את הבקבוק אחרת. זה יכול לשמש לניקוי ביתי כללי. אתה יכול גם להכין תערובות חזקות יותר באמצעות 2-3 כפיות לעבודות ניקוי קשות יותר בבקבוק ריסוס אחר.

2) השתמשו בבקבוק סבון ישן של משאבה מחוגה או שנהב והכניסו חלק אחד של סבון, חלק אחד מנטרל ו-5 חלקים מים. זה עובד היטב במטבח ובאמבטיה כדי לשטוף ידיים. אם אתה אוהב את זה עבה יותר הוסף עוד סבון. אם דליל יותר, מוסיפים עוד מים. אתה יכול להשתמש בזה גם במקלחת בתור תרחיץ גוף נחמד. יש אנשים שמעדיפים להשתמש בסבון לחות למטרה זו, במיוחד בחורף כאשר העור עלול להתייבש.

3) לאמבטיות, השתמש ב-4 פקקים של סבון הלחות או Miracle ii ומלא את האמבט במים. אם יש לך את המנטרל, מומלץ להשתמש ב-3 מכסים מהנוסף. משרים לעשרים עד שלושים דקות. אתה יכול לעזור לעור שלך על ידי שימוש במטלית כביסה כדי לקרצף את גופך. אם המים מתקררים, הוסיפו עוד מים חמים כדי שיהיה לכם נוח. זה שימושי לעור לשחרר רעלים מכיוון שהעור הוא איבר החיסול הגדול ביותר שלנו.

4) לכביסה, אתה יכול להשתמש בכמה כפיות של סבון miracle ii (רגיל או לחות) כדי לכבס את הבגדים שלך. אם המים שלך קשים, אתה יכול להוסיף מעט סודה לשתייה. לחברה יש במקום גם כדור כביסה שניתן לשימוש חוזר למשך 3 שנים ואינו דורש תוספת סבון. אם אתה שוטף לבנים, הוסף קצת חומץ לבן לקבלת כוח הלבנה נוסף.

לאחר האמבטיה, השתמש במי האמבט בשירותים ובכיורים שלך כדי לשמור אותם נקיים וללא שומן שעלול לסתום אותם.Source by Dee Cohen