סבון מחוץ לסירים לניקוי קל של בישול מדורה

סבון מחוץ לסירים לניקוי קל של בישול מדורה

ינואר 10, 2022 0 By admin

לפני כמה ימים ניקינו את הציוד שלנו כאן בבית אחרי טיול קמפינג של סוף שבוע וביליתי הרבה זמן בקרצוף החלק החיצוני של סיר מושחר מאש שהשתמשנו בו כדי לחמם צ'ילי על המדורה. יכולתי לחסוך לעצמי הרבה שומן מרפקים אם הייתי טורח לסבן את החלק החיצוני של הסיר.

שימוש בסבון ליצירת ציפוי קל לניקוי בחלק החיצוני של סירי הבישול שלך טיפ אחד שבאמת עובד כשמדובר בניקוי לאחר בישול במדורה. זה טריק ישן שהיה מוזכר בעבר במדריך הצופים, אבל נראה שחניכים רבים שכחו – או שאולי הם מעולם לא היו צופים. זה פשוט כמו לסבן את החלק החיצוני של הסירים והמחבתות שלך כדי להקל על הניקוי.

שימו מעט סבון כלים נוזלי על מגבת נייר ופזרו את הסבון סביב החלק החיצוני של הסיר בו אתם משתמשים לבישול במדורה. סרט אחיד בצד החיצוני של הסיר עובד הכי טוב. סבון בר גם עושה את העבודה אבל קשה יותר לפזר אותו באופן שווה. אפילו ראיתי את זה נעשה עם שמפו.

כשמגיע הזמן לעשות את הכלים, הפיח השחור הזה בצד החיצוני של הסיר יתנתק הרבה יותר בקלות כדי שלא תישארו מקרצפים בבלגן מפויח. רק תוודא שאתה לא משתגע יותר מדי עם הסבון ושתהיה כזה בחלק הפנימי של סיר המדורה שלך כי סבון לא עושה הרבה כדי לשפר את הטעם של רוב המנות!Source by David Healey