סבון לבה להסרת צלקות אקנה

סבון לבה להסרת צלקות אקנה

ינואר 12, 2022 0 By admin

אז, האם אתה מחפש סבון לבה להסרת צלקות אקנה? יש אנשים שטוענים שהמוצר הזה מועיל מאוד כדי להיפטר מסימנים. סבון לבה הוא ניקוי פנים על בסיס פומיס ונראה שהוא מביא לתוצאות מצוינות. זהו סבון המשמש גם להסרת שמן עור, ומספק תוצאות ניקוי מצוינות.

ניתן למצוא סבון לבה בצורה של ברים או כסבון נוזלי, סבון זה הוצג לראשונה בשנת 1983 על ידי חברת Walyke of St Louis, כיום הוא מיוצר על ידי WD-40. סבון זה מושלם לפילינג, והפילינג הוא צעד חשוב לשיפור מצב העור שלנו. סוג זה של סבון משמש גם בטיפול בצלקת אקנה במיקרודרמבריזיה לניקוי הפנים תחילה.

האם זה עובד? בתור פילינג, יש לו את הכוח לשפר את מראה העור, מכיוון שהוא מסיר את התאים המתים בשכבות העליונות של העור, ומאפשר לגוף שלנו להצמיח מחדש את האזור עם תאים בריאים חדשים שמתורגמים לעור בריא יותר. הטוב ביותר בסבון לבה הוא שהוא לא יקר וכל אחד יכול להשתמש בו. אתה יכול למצוא את הסבון הזה בסביבות $5 בבתי מרקחת נפוצים.

אם אתה מוכן לנסות סבון לבה, השתמש בו באופן קבוע ועדיף להתייעץ תחילה עם רופא כדי לבדוק את העור שלך. בעוד שסוג זה של "רמדי" יכול לשמש עבור חולים עם צלקות אקנה קלות, ייתכן שהוא לא כל כך מועיל עבור חולים עם צלקות אקנה עמוקות שיכולים להפיק תועלת רבה מטיפולים אחרים כגון שיקום משטח לייזר וניתוח.Source by Gregory Wellendorf