ניקיון ויתרונותיו

ניקיון ויתרונותיו

דצמבר 23, 2021 0 By admin

עבור אנשים רבים בעולם המודרני, ניקיון פירושו מושג מיושן של חובה. הם מרגישים שהמאמצים והזמן המושקעים בניקיון יכולים לשמש להרוויח כסף ולהנות מהחיים. זו משימה חסרת חשיבות שניתן לבצע על ידי תשלום סכום זעום. עם זאת, ניקיון מביא יותר תועלת בהשוואה לעלויות הכרוכות בתהליך שלו. אנשים העוסקים במשמעת נוטים להחזיק בתכונה זו; כי זה הופך לדרך חיים עבורם.

שמירה על כל דבר בצורה מסודרת ונקייה בכל עת ובכל מקום מכונה ניקיון. גם בחצר השלכת אשפה, העובדים שומרים על ניקיון באמצעות כפפות הידיים, סתימות הפה והמגפיים. עצלות וחוסר זהירות הם שני האשמים בכל הלכלוך. בית עסק הפסיד במשפט כיוון שלא הומצא מסמך חשוב התומך בתביעתו לפיצוי. תלמיד לא יכול היה להשתתף בבחינה שלו מכיוון שלא הצליח לאתר את הכרטיס לאולם במדף הספרים המטופח שלו. החזקות יתר מסתיימות בחוסר זהירות מכיוון שהם דורשים זמן, זיכרון וסבלנות מהבעלים כדי לשמור עליהם כראוי. אישה לא ידעה שיש לה שרשרת כזו עד שמצאה אותה כשחיפשה תכשיט אחר. היתרונות של הניקיון הם רבים ומתגמלים. היתרונות העיקריים מפורטים כאן למטה.

1) הביטחון העצמי גדל: ביצוע כל העבודות בצורה נקייה משרה ביטחון עצמי להתמודד עם כל משימה. לאדם עם הרגלים נקיים יש בהירות בגישה לפתור כל בעיה. אנשים רבים עוקבים אחר הניקיון כנוסחת ההצלחה שלהם. ללבוש מראה טוב עם בגדים נקיים, שיער שמור וגוף בריא גם נותן יותר ביטחון עצמי.

2) מצטבר חיסכון: ניתן לחסוך הרבה זמן, אנרגיה, מקום ומשאבים על ידי תרגול ניקיון. אחסון וטיפול לא סדירים מביאים לבזבוז של גברים וחומר.

3) תוספת ערך: מלבד הכשירות, היושרה והניסיון, הניקיון הופך לנכס אחד נוסף לאישים גדולים כל כך. כבוד ומוניטין מגיעים אליהם באופן טבעי. ניהול נקי כרוך בשקיפות ובשיטות נטולות שחיתות.

4) הבריאות משתפרת: ניקיון מבטיח היגיינה בסביבה שלנו. זה מונע את הסיכון לחלות במחלות. ייצור חשמל נקי מאנרגיית השמש והרוח הוא דוגמה טובה. אי פינוי קווי הביוב לא רק מסריח אלא מעודד רבייה של יתושים ומזיקים אחרים. ניקוי וניקוי רצפות שוטפים בבתי החולים נעשים כדי לפנות את האבק, החרקים והחיידקים.

האמירות הפתגמיות 'רחץ ותלבש, גם אם זה סמרטוטים' ו'תרחץ ואכל תמיד, יהיה המאכל אשר יהיה', מתקיימים בכל מקום ובכל עת. הם מדגישים את הצורך בניקיון בחיינו. החלפת כל חפץ במקומו המקורי מסתכמת גם בניקיון. אחרת, עלוב ותוהו ובוהו ינצחו מכיוון שאנו צריכים לבזבז זמן, אנרגיה וכסף בחיפוש או ברכישת אותו חפץ. Thirukkural, השירה הקלאסית הטמילית, מכריזה, 'הגוף שלנו נשמר נקי במים בזמן שהנפש נעשית טהורה באמצעות תרגול של אמת'.Source by Mohan Thulasingam