ניקיון במטבח

ניקיון במטבח

דצמבר 29, 2021 0 By admin

מטבח נקי הוא חובה לסביבה בריאה. המטבח הוא המקום שבו אנשים מכינים את האוכל שלהם וככזה יש לעמוד בסטנדרטים גבוהים של היגיינה אישית וסביבתית. בין אם בבית ובין אם במסעדה, תמיד חשוב להקפיד על רמות ניקיון גבוהות במטבח. המטבח, יותר מכל מקום אחר, הוא החדר המועד ביותר לצמיחה והתפתחות של חיידקים ומזיקים גורמי מחלות.

מטבח נקי מתחיל ברמות גבוהות של היגיינה אישית. בין אם אתה עקרת בית, עוזרת בית או עובד מסעדה, היו מודעים לעובדה שאתם נשאים של חיידקים ועלולים להעביר מחלות לאחרים מבלי להיות מודעים לכך. אסור לטפל במזון בידיים לא רחוצות מכיוון שאתה מסתכן בהעברת חיידקים למזון שאתה מטפל בו. אם אתה עובד במסעדה, תמיד התקלח לפני התייצבות לעבודה.

גם הניקיון של סביבת המטבח חשוב.. לפני תחילת הבישול, נקו משטחים, שולחנות ומשטחים אחרים במטבח. זה לא רק על ניגוב משטחים, זה גם על חיטוי משטחים כדי למנוע צמיחה של חיידקים. לטאטא רצפות ולנגב קירות על בסיס יומי או לעתים קרובות יותר במידת הצורך. נוזלים שנשפכו על רצפות ומשטחים אחרים צריכים לטפל על ידי שימוש בחומרי חיטוי מתאימים. בנוסף, הסר את כל קורי העכביש התלויים מהמטבח. כיור נקי הוא האינדיקטור הגדול ביותר לרמת ההיגיינה במטבח שלך. אם תשמרו על הכיור שלכם נקי, כל שאר פריטי המטבח, הכלים, הציוד והמשטחים יבואו בעקבותיו.

הסר מיד כל מזון שנשפך החוצה או נופל על משטחי המטבח. זכרו שחיידקים משגשגים היטב במקומות שבהם יש לכלוך ומזון. יש לשטוף ולייבש את כל כלי המטבח לאחר הכביסה אך לפני הנחתם. כל שלב חשוב, והסרת הלכלוך מבטיחה שהמטבח שלכם בטוח להכנת מזון המיועד למאכל אדם.

יש לנקות גם ציוד, רהיטים ומכשירים אלקטרוניים לפני השימוש. נקו באופן שגרתי את המקרר, התנור, הכיריים, המיקרוגל, המקפיא ושאר מכשירי המטבח. ניקוי כאן עשוי לכלול ניקוי החלקים הפנימיים של מכשירי חשמל כגון המקרר.

טיפול בפסולת הוא קריטי לניקיון הכללי במטבח. מפזרים פניל ​​על כל אשפה במטבח ומכסים אותו. השלך אשפה בהקדם האפשרי כדי למנוע הדבקה של מזיקים כגון עכברים.

מקצועי חברות ניקיון יש משאבים זמינים לביצוע ניקוי מטבחים מומחה. בכל פעם שאתה מרגיש מוצף ממשימות ניקיון, התקשר לחברת ניקיון. צוות המומחים והכלים שלו יציע שירותי ניקיון בזמן שנוח לך.Source by Chris Allan Rosecrans