ניקוי שטיחים עם מגב לפרוטות – אין צורך במכונה

ניקוי שטיחים עם מגב לפרוטות – אין צורך במכונה

דצמבר 27, 2021 0 By admin

ניקוי שטיחים והשגת מכונות ניקוי שטיחים הנכונות היא אחת הבעיות הגדולות שיש לאנשים כיום. אם התמזל מזלכם ברשותכם אחת מאותן מכונות לניקוי שטיחים שמצחצחות או אדים את השטיח אז אתם מסודרים, אבל לאלו מאיתנו שאין להם אחת, הדילמה של קבלת הציוד הביתה רחוקה מלהסתיים.

כדי לקבל שטיחים נקיים אנחנו לא רק צריכים לקבל את הציוד הביתה אלא אז צריך להבין באיזה שמפו להשתמש. זה יקר מספיק לשכור את המכונה אבל צריך לשלם עבור השמפו היקר הזה רק מקשה הרבה יותר.

מכיוון שאני מאלה שאוהבים לסחוט ניקל מהאגורה, זה אומר שאני אוהב למצוא ולעשות את הבלתי אפשרי. שמתי לי למטרה בחיי להחזיק כמה שיותר כסף בכיס ולא רק לפוצץ אותו לקמעונאים.

דבר אחד שלמדתי הוא שאתה לא צריך להשתמש בשמפו היקר הזה. ישנן מספר נוסחאות להכנה משלך שעובדות אפילו טוב יותר מאלה שנרכשו בחנות.

חלקים שווים של מנקה חלונות כחולים ומים עושים מנקה נהדר וחומץ ומים הם גם נהדרים. רק הקפד לעשות את היחס בין חלק חומץ ל-10 חלקים מים. ואחרון חביב, אתה יכול להשתמש ב- Tide ומים נוזליים כדי להכין שמפו נהדר. בעת שימוש בחומץ זכרו שהריח יהיה על השטיח עד שהוא יתייבש, כלומר ארבע עד חמש שעות.

אז עכשיו כשאתם יודעים איך להשיג שמפו זול, הרשו לי לספר לכם איך לחסוך על ידי אי-השכרה או קנייה של מכונת הניקוי בקיטור.

הדבר הראשון שאתה עושה הוא לשים את תמיסת הניקוי שלך בבקבוק ספריי ולנקות נקודתית את השטיחים שלך. לאחר מכן, מגיע הניקוי בפועל. ניקוי השטיח עם מגב עובד בצורה לא ייאמן. אפשר להשתמש במגב רגיל או במגב ספוג. כל אחד מהם עובד טוב, רק זכרו לסחוט את המגב היטב לפני שעוברים על השטיח. אתה לא רוצה שהשטיח יהיה רטוב מדי.

עבור הלוך ושוב על השטיח בדיוק כמו שניגבת את רצפת המטבח, אלא שאולי תרצה לעבור עליו פעמים נוספות כדי להוציא את הלכלוך מהשטיח. לאחר שתסיים, המתן ארבע עד חמש שעות עד שהשטיח יתייבש לחלוטין.

לאחר שהשטיח יבש, העבירו את שואב האבק מעליו כדי לאסוף את הלכלוך שנותר ולרכך את השטיח. עכשיו יש לך שטיחים נהדרים ולא הוצאת כמעט כלום.Source by Rhonda E Grice