ניקוי שטיחים יבש

ניקוי שטיחים יבש

פברואר 7, 2022 0 By admin

כל מי שיש לו שטיח בבית יודע שבהחלט צריך לנקות אותו לפחות כמה פעמים בשנה, תלוי בתנועה שיש על השטיח והאם חיות מחמד נמצאות בבית. מה ההבדל בין שטיח לניקוי רטוב לשטיח יבש, ואיזה מהם עדיף?

יתרונות שטיח ניקוי יבש.

לשטיח לניקוי יבש יתרונות רבים על פני מערכות ניקוי שטיחים רטובים. בשיטה היבשה נעשה שימוש בחומר ניקוי שטיחים אורגני שמפזרים על השטיח ומוברש דרך הסיבים בעזרת מכונה או מברשת. הוא כמעט יבש, אבל יש בו מעט לחות שמתייבשת תוך דקות. לאחר מכן שואבים את חומר הניקוי דמוי הספוג כדי לסיים את תהליך הניקוי. הניקוי היבש אינו משתמש בכימיקלים קשים כמו שעושה ניקוי רטוב, ולכן מאמינים רבים כאופציה בריאה יותר לשמירה על ניקיון שטיחים. יתרון חשוב נוסף הוא שהניקוי היבש לא משאיר שאריות סבון על הסיבים מכיוון שלא משתמשים בסבון.

חסידי שטיח לניקוי יבש אומרים ששאריות הסבון שנותרו בשיטות הרטובות למעשה מושכות יותר לכלוך אל הסיבים, וזו הסיבה שהשטיח מתלכלך כל כך מהר לאחר ניקוי כך.

יתרונות נוספים לשיטה היבשה.

השיטה היבשה של ניקוי שטיחים אינה מסירה את הגימור העמיד בפני כתמים על השטיח כפי שעושות שיטות רטובות. שטיח לא נועד לקבל את הטמפרטורות הקיצוניות של ניקוי בקיטור שיכולות להגיע עד 200 מעלות. יש צורך במים חמים וקיטור לניקוי בשיטה הרטובה, אך הם גם הורסים את ערימת השטיח וגורמים לו להיות שטוח וזקן למראה מהר מאוד. כאשר לא משתמשים במים ובקיטור, אין אפשרות שריפוד השטיח יירטב, וזה מבטל את האפשרות לצמיחת עובש מתחת לשטיח. עם כל היתרונות של ניקוי יבש, שיטה זו היא ללא ספק הטובה משתי הדרכים לניקוי.Source by Sergio Martinez