ניקוי רשתות בשירותים

ניקוי רשתות בשירותים

מרץ 2, 2022 0 By admin

פתיחת סתימות באסלה אינה קלה אך ניתן לעשות זאת. שלב אחד בלימוד להיות השיפוצניק של עצמך הוא ללמוד כיצד לפתוח סתימות באסלה. אינסטלטורים הם נהדרים, אבל המשיכו להשתמש בהם לצורכי אינסטלציה מורכבים יותר.

לפני שתתחיל תיקון או שיפור עשה זאת בעצמך, ערוך מחקר. ישנן שיטות נכונות ומנוסות לכל דבר והערות לגבי ההשפעות החיוביות או השליליות של כל אחת. זה יעזור לך במאמצים שלך לדעת מה עובד טוב יותר ואולי לא תצטרך להילחם בקרב כל עוד כמה אחרים עשויים.

נקודה אחת טובה שכדאי לזכור היא להשתמש בכפפות ובמשקפי מגן כאשר מנסים לשחרר סתימה בשירותים. חומרי ניקוי כימיים עלולים לגרום לגירוי בעיניים ובעור ועלולים לגרום נזק. כפפות גם יעזרו לך להימנע ממגע עם כל חיידק. עדיף לנסות שיטות מכניות לפני שתצטרך לפנות לכימיקלים.

בוכנות יכולות להיות כלי נהדר להתחיל איתו כאשר יש לך אסלה סתומה. ישנם כמה סוגים של בוכנות זמינות. משפך או בוכנה מחורצת הם שניהם כלים טובים מלכתחילה.

כלי נוסף בו נעשה שימוש הוא המקדחה, המכונה בדרך כלל "נחש". רמז שיש לזכור בעת שימוש בנחש הוא להיזהר שלא לשרוט את פני האסלה. אם אין לך כזה, תוכל למצוא אותם בחנות לחומרי בניין המקומית שלך, או במרכז המקומי לשיפור הבית. מרכזים מסוימים עשויים לקיים השכרות, בניגוד לרכישת אחד אם שירותים סתומים אינם תופעה שכיחה בביתך. הצטברות סידן או מים קשים עלולים לפעמים לגרום לבעיות.

אינסטלטורים המליצו להשתמש במתלה תיל, לנעוץ את הקצה הישר לתוך כל אחד מהחורים הקטנים שנמצאים מתחת לשולי האסלה. זה הומלץ לתיקון שירותים. תרופה נוספת שניסתה היא להשיג "Hair Delite" מחנות ציוד היופי המקומית שלך. זהו בקבוק גרגירים שמספרות משתמשות בו לעתים קרובות. כדי לשחרר סתימות, שפכו כמה גרגירים לאסלה שלכם והניחו לזה לעמוד חצי שעה. לאחר זמן כזה, שטוף והסתימה שלך תטוהר. זה בסדר לשימוש על בסיס מניעתי. השתמש בכפית מהגרגירים על בסיס חודשי.

אחת התרופות הטובות, הזולות והמנוסות לפתיחת סתימות אפילו מהסתימות הגרועה ביותר היא הטריק של סבון נוזלי ומים חמים! התחל על ידי הכנסת ¼ כוס חומר ניקוי נוזלי לשטיפת כלים לתוך הקערה שלך. תן לזה לשבת בזמן שאתה מרתיח 2-3 ליטר מים, 15-30 דקות. שפכו את המים החמים לקערה ואתם אמורים לראות את הסתימה נעלמת. אם יש צורך בדחיפה קטנה נוספת, אתה יכול להשתמש בבוכנה שלך כמה פעמים. זה אמור לעשות את העבודה והסתימה שלך נעלמה!

השלבים שלמעלה חלים גם על אסלות עם שטיפה כפולה ושירותים מחלק אחד. אסלות אלה מחלק אחד הופכים פופולריים מאוד עם ההדחה הכפולה שכבר נכללה. יש גם ערכות הסבה זמינות להסבת אסלת ההדחה הרגילה שלך לאסלה עם שטיפה כפולה. אלה יכולים לעזור לך לחסוך במים מכיוון שהם מטפלים בפסולת נוזלית ומוצקה בצורה שונה.

אני מקווה שבעזרת העצות הללו תוכלו למצוא שיטה או שתיים כיצד לפתוח סתימה באסלה בלי הרבה עבודה קשה! אם כל השאר נכשל, אז תצטרך לפנות לאינסטלטור.Source by Ray Yan