ניקוי קולבי הפלסטיק שלך

ניקוי קולבי הפלסטיק שלך

פברואר 21, 2022 0 By admin

הדרך הטובה ביותר לאחסן את הבגדים שלך ללא קמטים היא להשתמש בקולבים. הם מגיעים בצבעים וחומרים שונים. הם עשויים מתכת, פלסטיק, עץ וכו'. חלקם יכולים לשמש גם לאחסון החולצה והמכנסיים שלך. עם זאת, לפריטים שימושיים אלה מייחסים פחות חשיבות מבחינת תחזוקה. אנחנו לא מבינים שצריך לנקות אותם ולשמור אותם נקיים מאבק כדי שגם הבגדים יהיו נקיים. מעט טיפול מדי פעם יהיה שימושי מאוד כדי להגביר את העמידות שלהם.

הנה שיטה פשוטה לניקוי קולבי הפלסטיק שלך. דברים שאתה צריך לניקוי הם חומר ניקוי כלים, מים ואמבטיה. ראשית, אסוף את כולם והנח אותם בתוך האמבטיה. אם האמבט שלך גדול אתה יכול להשתמש בכמה שהיא יכולה להכיל. מלאו אותו במים וודאו שהוא לא יעלה על גדותיו. לאחר מילוי האמבט במים הוסף לתוכו כמה טיפות של חומר הניקוי. לערבב היטב עם המים ולהשאיר את האמבטיה עם התמיסה למשך כ-15 דקות. אם אתה מוצא לכלוך עיקש אתה יכול לשפשף אותו מעט כדי להסיר את הלכלוך.

מסננים לחלוטין את הנוזל המלוכלך. מלאו מחדש את האמבט במים נקיים ושטפו את האמבטיה קולבי פלסטיק היטב כך שהם נקיים וללא סבון. כדי להסיר את הלחות מהם אפשר לייבש אותם בשמש לזמן מה או להשתמש במטלית רכה ולנגב אותם יבשים. אתה יכול להשתמש בקולבים מסודרים ונקיים לתליית הבגדים שלך.Source by Bradley White