ניקוי מתקן רפואי אפשרי עם מוצרי ניקוי ירוקים

ניקוי מתקן רפואי אפשרי עם מוצרי ניקוי ירוקים

ינואר 2, 2022 0 By admin

בניגוד לתעשיות אחרות, מגזר הבריאות דורש סטנדרטים גבוהים של ניקיון למתקנים שלו. בשל כך, לתעשייה הרפואית תפקיד מכריע בשמירה על סביבה ירוקה. במונחים רפואיים, ניקיון עשוי לכלול חיטוי, עיקור וטיהור של חומרים ומשטחים.

המתקן, הצוות, הריהוט, האבזור והמכשירים הרפואיים מנוקים כל הזמן כדי לקבוע את הסטנדרטים הנכונים לשאר החברה. יחד עם זאת, ניקיון מעבדה תורם באופן משמעותי ליצירת סביבת עבודה ירוקה יותר, שכן הוא חשוב כמו חלקים אחרים בבית חולים.

מכיוון שהניקיון משפיע באופן ישיר על בריאותנו ורווחתנו, תחזוקתו נחוצה מאוד בכל מתקן המספק פתרונות ושירותי בריאות. פעולות ניקיון בכל בית חולים צריכות לכוון לרצפות, גגות, מכשירים וציוד. ניקוי מתקנים רפואיים כרוך גם בשימוש במוצרים ירוקים המסייעים לעקר מכשירים רפואיים כך שהם נטולי פתוגנים ובטוח לשימוש חוזר. לדוגמה, מערכות ניקוי קולי עשויות להשתמש במוצרי ניקוי אנזימטיים עבור מכשירי מעבדה. חומרי הניקוי החזקים אך החסכוניים הללו מסייעים בהמסה והסרה של כל הדם, הריר והרקמות שנותרו במכשירי האנדוסקופ והלומן. כאשר חובשים משתמשים במכונות אולטרסאונד עם מוצרים אנזימטיים לניקוי מעבדות, אין עוד צורך לשפשף מכשירים באופן ידני. אותם פתרונות עשויים לחול בקלות על מכשירים דנטליים וכירורגיים.

צוות הפרמדיק ועובדים אחרים חייבים גם להציג רמות תברואה והיגיינה גבוהות.

כדי לשמור על טריות המתקן הרפואי, רוב בתי החולים משתמשים גם במטליות ומגבים של מיקרופייבר ובציוד ואקום מסונן HEPA כדי להילחם בחלקיקים, חיידקים ו-VOC הנישאים באוויר. שימוש בבגדי ניגוב ומגבים במיקרופייבר מאפשרים מתקן רפואי בטוח וירוק הן למטופלים והן לצוות על ידי שיפור איכות האוויר הפנימי. התקדמות חדשה במוצרי ניקוי ירוקים היא ניקוי אדים שיכול לחטא רצפות קשות, שטיחים, שירותים ומחיצות בד ללא שימוש בכימיקלים קשים.

שירותי ניקיון נאותים של מתקנים רפואיים הם חיוניים מאוד להשגת תקני הניקיון הרצויים. עם זאת, למצוא חברה שלוקחת את העבודה ברצינות היא לא קלה. לכן, עדיפות צריכה להיות א חֶברָה שיש לו קהל לקוחות מרוצה ויכולת להציע ניקיון של מתקנים רפואיים ומעבדות. לקוחות עשויים לבקש אפשרויות ירוקות לניקיון המרכזים הרפואיים שלהם. שירותי ניקיון מקצועיים יסייעו למתקן שלכם להישאר היגייני וללא רבב על ידי שימוש בטכנולוגיה חדשה ומתקדמת הזמינה למוצרי ניקוי ירוקים.Source by Chris Allan Rosecrans