ניקוי משקאות אנרגיה שנשפכו על השטיח באמצעות חומץ

ניקוי משקאות אנרגיה שנשפכו על השטיח באמצעות חומץ

פברואר 15, 2022 0 By admin

להיות פעיל ולהישאר בכושר חשוב אם אתה רוצה להיות גוף בריא ולהיות בכושר גופני. זו באמת הרגשה טובה לרוץ בוקר או אחר הצהריים ולשרוף את כל הקלוריות והשומן בגוף.

כשאתם מתאמנים, חשוב תמיד למלא את עצמכם מחדש וזו הסיבה ששפיכת משקאות ספורט ומשקאות אנרגיה הופכים פופולריים מאוד בימינו. משקאות אלו מכילים אלקטרוליטים, ויטמינים ומינרלים אשר מסייעים לחדש את הנוזלים האבודים של הגוף באמצעות הזעה תוך הוספת כמה חומרים מזינים מועילים.

משקאות אנרגיה אמנם יכולים גם לגרום לפעמים לבעיות אבל זה לא על הגוף שלנו אלא על השטיח. תאונות הן לפעמים בלתי נמנעות ולכן בזמן שאתה לוגם בקבוק משקה אנרגיה אתה יכול להפיל אותו בטעות ולגרום לבלגן גדול על השטיח שלך. שפיכה זו עלולה לגרום לכתם מכוער שכדאי לנסות להסיר מיד. אם אינך יודע כיצד לבצע זאת, עקוב אחר המדריך למטה כדי לגלות זאת.

1. הסרת משקה האנרגיה שנשפך על השטיח הוא השלב הראשון. אתה לא יכול להסיר את הכתם המכוער שהוא גרם אם לא תנקה קודם את הנוזל שנשפך. השתמשו בספוג נקי וטבלו באיטיות את האזור הפגוע כדי לספוג ולחלץ את משקה האנרגיה על השטיח.

2. כעת כדאי לשים לב להכנת תמיסת ניקוי שתעזור להיפטר מהכתם על השטיח. זה קל להכין אם אתה יודע איך. כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד של חומץ עם ארבעה חלקים של מים חמימים כדי ליצור חומר ניקוי. מרחו את התמיסה הזו על הכתם והניחו לה להתייצב למשך חמש דקות.

3. תפסו מטלית לבנה נקייה וסגרו באיטיות את כתם משקה האנרגיה על השטיח שלכם. המשך לעשות זאת עד שכל הכתם יוסר. ספיגה תעזור להרים את הכתם של משקה האנרגיה, אך עשוי לקחת זמן עד שתצליח להסיר אותו לחלוטין. רק היו סבלניים והמשיכו לעשות את השלב הזה עד שתשיגו את התוצאות הרצויות.

4. כשהכתם כבר נעלם, השלב האחרון הוא שתשטוף את כל שאריות תמיסת הניקוי על השטיח. אתה יכול לעשות זאת על ידי שפיכת כוס מים קרירים על האזור שניקית רק לפני זמן מה. לאחר מכן, השתמש במגבות נקיות או בסמרטוטים כדי לייבש הכל לפני שתוכל להשתמש בשטיח שלך פעם נוספת.Source by Johnny D Sol