ניקוי כלי העבודה של Gorham שלך

ניקוי כלי העבודה של Gorham שלך

פברואר 17, 2022 0 By admin

אם יש לך כלי מטבח של Gorham, ייתכן שלא תשתמש בהם כל יום. כמו הרבה אנשים, ייתכן שתבחר להוציא את הכלים המיוחדים שלך רק לאותם אירועים מיוחדים שבהם הוא יזכה להערצה ונאהב. בהזדמנויות כאלה ייתכן שיהיה עליך להוציא את כלי השטיח שלך מבעוד מועד ולנקות אותם. בעוד שגורהם בדרך כלל עמיד בפני כתמים וחלודה, אתה תמיד רוצה שהוא ייראה במיטבו כשהוא על השולחן.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עם כלי השטח של Gorham שלך הוא לשטוף אותם ביד בחומר ניקוי עדין לכלי כלים. אתה יכול גם לשטוף אותו במדיח כלים, אבל אתה צריך להיות בטוח שהוא מופרד מכל כלי כסף אחרים כדי למנוע בעיות עם ערבוב מתכת. לאחר הכביסה כדאי לבדוק כל חלק כדי לוודא שהוא נראה במיטבו. ישנן כמה תרופות פשוטות מכסף סטרלינג שיעזרו לך לשמור על כלי השטיח שלך להיראות במיטבו בכל עת.

אם אתה מגלה שיש פסים על הכלים שלך, אתה יכול להשתמש במעט שמן זית. כל שעליך לעשות הוא לשפשף את הכלים במעט שמן זית וסביר להניח שתראה את הפסים נעלמים. לשטוף ולייבש. אתה יכול גם להשתמש בחומץ כדי לנקות ולהבריק את כלי הדירה של Gorham שלך, במיוחד אם לא השתמשת בו זמן מה. פשוט הרטיבו מטלית בחומץ לבן ונגבו את הכלים נקיים. אתה יכול גם להשתמש בחומץ כדי להסיר כתמי חום. קלאב סודה היא עוד כלי מצוין שיעזור לך לשמור על כלי הדירה שלך ב-Gorham להיראות במיטבו. כל שעליך לעשות הוא לשפשף כמות קטנה של סודה קלאב על פסים או כתמי חום ולראות אותם נעלמים. שטפו וייבשו ואתם מוכנים להשתמש בכלי השטיח ולהעריך את מלוא יופיו.

אלו הן כמה דרכים פשוטות שבהן תוכל לשמור על כלי הדירה שלך ב-Gorham להיראות במיטבו. מכיוון שזו השקעה כזו, תרצה לנסות לשמור על כלי השטיח שלך נקיים ולהיראות במיטבו בכל עת. ניקוי קבוע ישמור על ההשקעה שלך במראה הטוב ביותר במשך שנים רבות!Source by Alice Douglas