ניקוי יין אדום מדיס

ניקוי יין אדום מדיס

פברואר 2, 2022 0 By admin

כתמי יין אדום הם אחד מסוגי הכתמים הקשים ביותר להסרה. כתמי יין יכולים להרוס בגדים, בד, רהיטים ושטיחים. כאשר נשפך יין אדום על הדיס הוא ייספג באופן מיידי אם הדיס לא נאטם כראוי. גם אם הדיס נאטם הוא עדיין יכול להיות מוכתם אם נותנים לשפכים לשבת עליו במשך תקופה ארוכה. אין כיום בשוק סיילרים שיכולים להגן על הדיס מפני יין אדום שהורשה לשבת ולהתייבש על הדיס.

מובן מאליו שחשוב מאוד לאטום את הדיס שלך לפני שלכל כתמים יש סיכוי להיספג בדיס. סילר ימנע משפכים וכתמים להיספג מיד בדיס הנקבובי. אם אכן נשפך משהו על דייס שנאטם אז אתה יכול להשתמש מיידית במגבת נייר או בספוג רטוב כדי לנקות את השפך לפני שהוא מכתים את הדיס. חשוב לנקות ולנגב את כל הנזילות המתרחשות על הדיס אטום מכיוון שסילר לבדו אינו מספיק כדי להגן לחלוטין על הדיס מפני ספיגת שפיכות וכתמים.

אם הדיס לא נאטם כראוי ונשפך עליו יין אדום אז הדיס יהפוך מוכתם. כדי להסיר את הכתם בשלב זה נדרש הליך ניקוי אגרסיבי. תחילה עליך להשתמש במגבת נייר או במגבת כותנה כדי לטפח ולהסיר כמה שיותר מהכתם. לאחר מכן נדרש מוצר ניקוי אריחים חומצי להסרת כתם היין האדום. עליך למרוח תמיסת ניקוי של אריחים ודייס עדין על בסיס אוריאה על קו הדיס ולתת לו לשבת שם במשך 5-10 דקות. חומרי ניקוי חומציים נדרשים לניקוי כתמים אנאורגניים בדיס מחומרים כמו יין וחרדל. לאחר שנתת לחומר הניקוי החומצי להגיב עם כתם היין, עליך להשתמש בסוג של שואב רטוב כדי לשאוב את חומר הניקוי החומצי מקו הדיס. יניקה של תמיסת הניקוי החומצית וכתם היין האדום בדרך זו תמנע מכתם היין להתפשט לחלקים אחרים של הדיס.

לאחר השימוש בחומר הניקוי החומצי על כתם היין האדום, ייתכן שהדייס עדיין נראה מוכתם. למעשה חומר הניקוי החומצי הפך לאדום כתוצאה מהתגובה עם היין האדום ומה שאתה רואה הוא חומר ניקוי חומצי אדום בקו הדיס. בשלב זה יש להשתמש בתכשיר ניקוי אריחים ודייס אלקליין כדי לנטרל את תמיסת הניקוי החומצית ולהסיר את תמיסת הניקוי החומצית האדומה שעדיין מוטבעת בקו הדיס. חשוב גם לנטרל את הדיס כי לא רוצים שהדייס יישאר במצב חומצי כי הצמנטים בדיס יכולים להתחיל להיחלש. יש למרוח את תמיסת הניקוי הבסיסית ולאפשר לה לשכב על הכתם במשך 5-10 דקות. לאחר מכן ניתן להשתמש במגב או בספוג כדי לשטוף את הדיס וכדאי לראות שכתם היין האדום נעלם. ייתכן שיהיה עליך לחזור על הליך ניקוי הדיס המלא מספר פעמים עבור דייס מוכתם במיוחד, אך בסופו של דבר אתה אמור לראות שכתם היין האדום נעלם מהדייס.Source by Troy Roberts