ניקוי החלונות – טיפים למציאת הפתרון הטוב ביותר לניקוי חלונות

ניקוי החלונות – טיפים למציאת הפתרון הטוב ביותר לניקוי חלונות

דצמבר 25, 2021 0 By admin

מתי כדאי לנקות את החלונות?

התשובה הקלה היא, "כשהם מלוכלכים". בעולם אידיאלי, יהיה לך את הזמן והאנרגיה לנקות את החלונות שלך בכל עת שתרצה. אבל, זה לא תמיד כך. הלכלוך והלכלוך יצטברו עם הזמן.

גורמים כמו האקלים והמקום בו אתה גר נכנסים לתמונה. הפוך את ניקוי החלונות לחלק קבוע בתחזוקה של הבית שלך כמו ניקוי מרזבים. לכלוך, אבק, עובש ומזהמים אחרים יכולים להיתפס בכל עת של השנה.

אתה יכול להשתמש בעונות השנה כמדריך לניקוי החלונות שלך. הפוך אותו לחלק מניקוי האביב שלך. נקו אותם לפני שהחורף מגיע כדי שיהיו בהירים ומבריקים עבור מסיבות החג האלה. נקה כל עפר ולכלוך כדי שתוכל לתת לכל האור לזרוח במהלך הקיץ.

עשה ואל תעשה של ניקוי חלונות

לַעֲשׂוֹת

יש להצטייד בציוד מתאים: סולם יציב, צינור ומטלית רכה או ספוג הם הכלים הבסיסיים שלך לניקוי חלונות. אתה יכול להשיג מגב כדי להקל עליך את העבודה. אולי תרצה גם כמה כפפות כדי לשמור על הידיים שלך יבשות. כמו כן, תוכלו להשקיע בציוד לניקוי חלונות שיעזור לכם להגיע לאותם חלונות בקומה השנייה.

שטפו חלונות בפתרון עדין תחילה: כעת, לאחר שהציוד לניקוי חלונות מוכן, התחל בניקוי החלון והמסגרת. שטפו אותו באמצעות תמיסה עדינה. מים וסבון עובדים בסדר גמור. השתמש במטלית רכה ושטוף את חלונות הקצף שלך.

ניקוי חלונות עם פתרון חזק יותר: לאחר שטיפת החלונות בתמיסה עדינה, הגיע הזמן להשתמש במשהו חזק יותר. אתה יכול להשתמש בתמיסת ניקוי חלונות מסחרית המיועדת לזכוכית, או שאתה יכול לנסות משהו תוצרת בית. אחד הפתרונות הנפוצים יותר לניקוי חלונות כולל 2 כוסות מים, ¼ כוס חומץ וחצי כפית סבון. שים את התמיסה בבקבוק ריסוס ומרחה על החלונות שלך. נקה את התמיסה עם מגבות נייר רכות, מטליות או מגב.

טריק עיתוני: תבחין שהפתרון זורם בחלון מיד. תקלל אותך כוח המשיכה! ייתכן שהתמיסה לא תישאר על החלון מספיק זמן כדי להמיס את המשקעים הקשים יותר של מינרלים או צואת ציפורים. אתה יכול לנסות להשרות עיתון בחומץ ומים. השתמש בעיתון כדי לקרצף בעדינות את החלון. לעיתון יש חצץ לא שוחק שיכול להיפטר מהתקועות על משקעים מבלי לפגוע בזכוכית.

לאים

אל תשתמש בממיסים: הימנע מתמיסות שיש בהן מסיר שומנים, אקונומיקה או סבונים חזקים. אלה עלולים להזיק לחלון שלך ולגרום ליותר נזק מתועלת.

אל תשתמש בחומרים שוחקים: אתה עלול לחשוב שאתה צריך את צמר הפלדה או הספוג המחוספס כדי להוציא את כתמי החלונות האפויים בשמש, אבל החומרים השוחקים האלה עלולים להזיק לחלונות שלך.

אל תהיה אגרסיבי יתר על המידה: מגע קל ופתרון טוב הם כל מה שאתה צריך כדי לשמור על החלונות שלך נקיים ומבריקים. זה מפתה להמריץ את מכונת הכביסה העוצמתית הזו, אבל זה כמו להשתמש בגרזן כשאתה צריך רק אזמל.

הגן על החלונות שלך כדי להפחית את עלויות החימום והקירור. שמור על ביתך שמח ומואר. הימנע מנזק לטווח ארוך על ידי ניקוי חלונות באופן קבוע.

כפי שאתה יכול לראות, זה יכול להיות הרבה עבודה. וזה עלול לקחת זמן שאין לך.Source by Nour El Charif