ניקוי בלחץ גבוה מרפסת וחניות

ניקוי בלחץ גבוה מרפסת וחניות

ינואר 21, 2022 0 By admin

פטיו ושבילים מהווים חלק חשוב מהמראה החיצוני של הבית שלכם. ניקוי בלחץ גבוה הוא דרישה חשובה לאחר מספר שנים של חשיפה לאלמנטים שוחקים.

למרות שתחזוקה שוטפת עם מגרדים ומפוחים עשויה להאריך את הזמן בין ניקוי בלחץ רצוף, הם נדרשים בהכרח על מנת לגרום לנכס שלכם להיראות כמו חדש. למרות שנחשבת כהמצאה בתחזוקה נמוכה, עם הזמן הסלילה או השביל שלך יפנו את מקומם לטחב, בוץ, סימני החלקה בצמיגים ואפילו תפרחת.

ניקוי בלחץ שבילי גישה ומרצפות מרפסת דורש ציוד מסוים. משאבת לחץ, סט חרירים וחומר ניקוי הם המינימום. מכאן שעדיף להזמין אנשי מקצוע שיבצעו את משימת הניקוי בלחץ בצורה מושלמת. לחץ לא נכון בזמן הריסוס יכול להרוס את פני הלבנים שלך ולהרוס אותם לנצח. ובכל זאת, זו פעילות פנאי טובה אם אתה יודע מה לעשות. לשם כך, עיין ברשימה הבאה והתחיל לרסס…

העבר את כל העציצים, הצמחים והרהיטים מהחניה או הפטיו שלך. כל לכלוך או פסולת שנותרו מתחת לאלה יישארו וידרדרו את הפטיו עוד יותר. השתמש במפוח עלים ומגרד כדי להסיר כל עלה או גוש חימר או משקעים מוצקים יחד עם עלים.

לאחר הגדרה נכונה של מכונת שטיפה בלחץ, כלומר חברו את צינור ההולכה לזרבובית וקבעו את הלחץ הנכון למשאבה, עברו על סוג פתרון הניקוי שהמרפסת שלכם מיועדת לניקוי. אתה יכול להתייעץ עם מומחה לשטיפת בית אם אתה מוצא לנכון. הרכיבו תמיד משקפי בטיחות בזמן עבודה עם מערכות בלחץ.

פטיו ולבנים סופגים מים. לכן חשוב להשרות אותם במים כראוי לפני כל יישום של חומר ניקוי. השתמש בהגדרת לחץ נמוך ועמוד כמה מטרים לאחור כדי להפחית עוד יותר את הלחץ האפקטיבי של היישום. אלא אם כן ספוג, הלבנה תספוג את ממס הניקוי או חומר הניקוי, ובסופו של דבר תהרוס אותו.

לאחר מכן, מרחו את חומר הניקוי או ממס הניקוי בחלקים ניתנים לזיהוי ותנו לו לעבוד במשך 5-10 דקות. חפש קטעים שמתייבשים. יש צורך ביישום מחדש באותם אזורים. הגישה הטובה ביותר לניקוי בלחץ של מרפסת היא להשתמש בתרסיס בלחץ נמוך עם יותר חומר ניקוי.

לאחר שחומר הניקוי עשה את עבודתו, עבור לזרבובית עדינה בלחץ נמוך ושטוף את כל חומר הניקוי שנותר מהמערכת. כסו שתיים או שלוש שורות של לבנים בכל פעם, ושטפו באיטיות את הממס המנקה מהמשטח. ייתכן שיידרשו מעברים מרובים עבור כתמים מוכתמים עמוקים.

לאחר שהלבנה התייבשה, אם תמצא תפרחת לבנה כלשהי, ייתכן שיהיה עליך להסיר אותה ביד. השתמש בתמיסת מסיר תפרחת ושפשף ביד. עיין בהמלצות היצרן. אין להשתמש במכונות שטיפה בלחץ כדי ליישם את התמיסה להסרת תפרחת. מים נוספים המוחלים על פני השטח יכולים לפעמים לגרום ליותר נזק מתועלת!

לאחר מכן, פשוט לשטוף עם תרסיס מים. זהו זה! ניקוי נכון בלחץ גבוה לא רק יכול לגרום לריצוף שלך להחזיק מעמד לכל החיים, הם גם יכולים לשמר את המראה היוקרתי של הנכס שלך ולהגדיל את ערכו בן לילה.Source by Tex Rowe