מתכוני סופר בועות – הפוך למומחה "בובלולוגית"

מתכוני סופר בועות – הפוך למומחה "בובלולוגית"

ינואר 31, 2022 0 By admin

אז, אתה רוצה להיות "בובלולוג" מומחה? מתכוני בועות סופר ומטות בועות תוצרת בית יהפכו אותך למומחה ביצירת בועות גדולות ויפות. פעילות נהדרת למסיבות ילדים או בכל עת.

תמיסות בועות מכילות כמה מרכיבים פשוטים שניתן למצוא בבית או בסופרמרקט או בבית המרקחת המקומי שלך. תצטרך חומר ניקוי נוזלי לשטיפת כלים. היקרים יותר כמו Joy או Dawn עובדים הכי טוב. מערבבים עם מים ואז מוסיפים סירופ תירס קל או גליצרין.

גליצרין עדיף כי הוא יוצר בועות חזקות יותר ואינו מושך חרקים מעופפים כמו הסירופ המתוק. רוב תמיסות הבועות יכללו את שלושת המרכיבים הללו בכמויות משתנות.

נסה במהלך זמן המשחק שלך כדי לראות מה עובד הכי טוב עבורך. תנאי מזג האוויר וגורמים אחרים משחקים גם הם תפקיד בהצלחת יצירת הבועות שלך.

לאחר ששיכלל את תערובת הבועות שלך, תוכל להוסיף צבע טמפרה או צבעי מאכל לבועות צבעוניות יותר, אם תרצה. אלה משמשים בצורה הטובה ביותר בחוץ, שכן הכתמה אפשרית.

הנה כמה מתכוני בועות שיעזרו לך לצאת לדרך:

בועות בסיסיות I

½ כוס חומר ניקוי לשטיפת כלים Joy או Dawn

4 ½ כוסות מים 3 עד 4 כפות. גליצרין

בועות בסיסיות II

1 כוס חומר ניקוי לשטיפת כלים Joy או Dawn

1 ליטר מים

1 כף. גליצרין

בועות בסיסיות III

1/4 כוס חומר ניקוי לשטיפת כלים Joy או Dawn נוזלי

3/4 כוס מים

1 ½ כפיות סירופ תירס קל

שרביטות הבועה הטובות ביותר

נסה את שרביטי הבועות החדשניים הקלים האלה להכנת בועות מהנה יותר. זכור: הבועה שלך תהיה עגולה, לא משנה באיזו צורת שרביט בועות אתה משתמש!

*כופפו את הפתח של מתלה לעיגול גדול

*סלסלות פלסטיק ירוקות נכנסות תותים

*פחית טונה עם שני הקצוות חתוכים (זהירות מקצוות חדים)

*נופי זבובים עם חורים

*כיסויים של מיכלי יוגורט כשהמרכז חתוך החוצה

*הכן שרביט קש וחוט: קח שתי קשיות והעביר אורך של חוט כותנה בשתיהן. קושרים ומסתירים את הקשר בתוך אחד הקשיות. כדי ליצור בועה ענקית, החזק את הקשיות בכל יד ותפרק זה מזה כדי ליצור מלבן. לטבול בתערובת בועות וללטף בעדינות באוויר..

מחזיק בקבוק בועות קל

חותכים חור בתחתית גיגית מרגרינה מפלסטיק. החזר את המכסה למקומו. הכנס בקבוק בועות כדי למנוע שפיכה.Source by Patricia Jensen