מתי ואיך להלבין?  שאלות ההלבנה שלך נענו

מתי ואיך להלבין? שאלות ההלבנה שלך נענו

דצמבר 23, 2021 0 By admin

הנורמה לצבע השיניים השתנתה. השיניים לבנות יותר מאי פעם. אפילו מדריכי צבע מקצועיים עודכנו כדי לשקף את הגוונים הבהירים, הבהירים והלבנים יותר. אבל, חשוב לציין שהצעד הראשון לקראת שיניים לבנות יותר הוא הערכה וניקוי שיניים מקצועי.

ההערכה קובעת את הגוון הנוכחי של השיניים שלך ומזהה אם כתמים כלשהם הם פנימיים או חיצוניים. כתמים חיצוניים נובעים בדרך כלל מחיידקים או מגורמים חיצוניים אחרים כמו עישון. ניתן להסיר כתמים אלו באמצעות ניקוי שיניים מקצועי. עם זאת, כתמים פנימיים לא יתבהרו עם ניקוי שיניים. למרבה המזל, קיימות מספר אפשרויות להבהרת כתמים שחדרו אל פני השן.

חיוני להגביל התנהגויות שמכהות שיניים לאורך תהליך ההלבנה. קפה, תה ויין אדום כולם משאירים את חותמם על החיוך שלך. אנשים צריכים לשים לב היטב להימנעות ממזונות שמכתימים שיניים, כמו אוכמניות, על מנת להקל על תוצאות מהירות בעת הלבנת החיוך. מיד לאחר ההלבנה, השיניים קליטות במיוחד לצבע. חשוב לזכור שככל שהמזון לבן יותר, השיניים שלך יהפכו לבנות יותר. לכן, מומלץ לאכול מזונות כמו עוף ללא עור, גבינת קוטג', דג לבן ויוגורט רגיל.

מלבד שינוי בתזונה, ישנן גם מספר דרכים אחרות להלבין את השיניים. סוג הכתם שיקבע על ידי רופא השיניים שלך יקבע איזו שיטה תתאים לך ביותר. עם זאת, במקרים מסוימים, הזמן עשוי להיות גורם, ותהליכי הבהרה מסוימים יתנו תוצאות מיידיות יותר.

5 דרכים להלבין

1.) רצועות הלבנה ללא מרשם. לעתים קרובות נחשבים לגישה הפשוטה ביותר להלבנת שיניים, הרצועות הללו הן זולות וניתן לרכוש אותן ברוב בתי המרקחת המקומיים. עם זאת, התהליך חייב להיעשות בצורה נכונה ויכול לקחת מספר שבועות לפני שמבחינים בתוצאות.

2.) מערכות הלבנה מקצועיות בהתאמה אישית. עם מגשים מותאמים אישית וג'ל הלבנה, מערכת זו מאפשרת למטופל לנהל ולשלוט בתהליך ההלבנה. מערכות הלבנה מקצועיות נועדו להבהיר על ידי שימוש יומיומי חוזר. אפשרויות זמן לשימוש יומי כוללות 15 דקות, 30 דקות, מספר שעות או נהלי לילה. שימוש נכון ויומיומי הם המפתח להצלחת מערכות זו. בדרך כלל, לאחר שבועיים השיניים לבנות יותר באופן ניכר.

3.) במערכות הלבנה משרדיות כמו BriteSmile או Zoom. שיטות אלו מציעות הבהרת שיניים לביקור אחד. מטופלים שהלבינו מראש בבית מגיעים לרוב לתוצאות דרמטיות. התהליך אורך בדרך כלל כשעתיים. עם זאת, מומלץ גם למטופל להמשיך ולהלבין בבית כדי לשמור על השיניים בהירות או להגביר את התוצאות. בגלל התוצאות היותר מיידיות שלה, אפשרות זו פופולרית עבור אנשים עם אירוע קרוב.

4.) הלבנת KOR. מערכת זו היא אופציה אידיאלית עבור שיניים מוכתמות עמוקות. זה דורש מיזוג מוקדם במשרד, מגשים בודדים בעיצוב ייחודי לשימוש לילה בבית למשך שבועיים עד שמונה שבועות, ולאחר מכן הלבנה במשרד. שיניים שנחשבו בעבר בלתי אפשריות להבהרה ניתנות להלבנה באמצעות KOR Whitening. היענות מוחלטת של המטופלים היא המפתח להשגת תוצאות אלו שמשנות חיים.

5.) תיקון שיניים וכתרים. שן לא חיונית איבדה את חיוניותה. פעמים רבות שן זו מתה עקב פציעה, עששת או הליך של טיפול שורש. הלבנה פנימית עשויה להבהיר זמנית את השן. עם זאת, על מנת להחזיר את היופי לשן במלואו, נבנה כתר שיתאים לצבע השיניים הסמוכות. למרבה הצער, כתרים אינם מתבהרים. לכן, חשוב להבהיר את כל השיניים הסמוכות ולהתאים את צבע הכתר לאותן השיניים לפני הנחת הכתר.

יש יתרון נוסף להלבנת שיניים מלבד חיוך זוהר יותר. לאחר שלקחת את הזמן והמאמץ להבהיר את השיניים, אנשים דואגים לרוב טוב יותר לבריאות השיניים והפה שלהם. וכפי שכולנו יודעים, פה בריא מקדם גוף בריא.Source by Jon Frankel, DDS