מרכיבים של קרם הלבנת עור – מה לחפש?

מרכיבים של קרם הלבנת עור – מה לחפש?

פברואר 16, 2022 0 By admin

הלבנת עור היא שיטה שבה חלקים מסוימים של העור מוכהים באמצעות ניקוי האלמנטים הרגילים. האזורים המועדים להתכהות כוללים את בית השחי, הברכיים, המפשעה, המרפקים וכן הלאה. תהליך זה גם ממזער נמשים, כתמי שמש ושומות שטוחות. זה גם מנוצל במיומנות למטרת לטשטש סימני אקנה. על מנת להבטיח תהליך נכון של הלבנת עור, יש צורך גם לדעת שיש להשתמש בקרם הלבנת עור מתאים למטרה זו.

בקרם להלבנת עור, המרכיב העיקרי שאתה צריך להיות מודע אליו הוא קרם לשינוי צבע העור של אזוטריה, שכן זה מסייע בהבהרת סימני הבהרה. זהו חומר מרוכב המשמש במוצרים להבהרת העור. יתרה מכך, מרכיבים חיוניים כמו הידרוקינון וכלוריד כספית עלולים להוביל בסופו של דבר לסרטן העור אם נעשה בהם שימוש באיכות גבוהה. זו הסיבה שזה אידיאלי אם אתה יכול לרכוש מוצרים המורכבים ממרכיבים אורגניים – אלמנטים עדינים מכיוון שלא יהיו לכך תופעות לוואי מזיקות.

יש ביקוש מוגבר לקרמים המסייעים בהלבנת עור, ומוצרים אלו אינם מסוכנים. עם זאת הם יקרים יותר מכיוון שהם מטמיעים אלמנטים במחיר גבוה. זה מוביל אותנו למרכיבים החיוניים שניתן למצוא בקרם הלבנה:

מרכיבים חיוניים של קרם הלבנת עור

• רוב המוצרים שיכולים להפחית או לחסום את יצירת המלנין, אמורים לרסן את טירוזינאז. ישנן תרופות מסוימות המורכבות משילוב של קרמים עכשוויים או ג'לים המשלבים אלמנטים מגבילי מלנין. זה משמש גם יחד עם קרם הגנה, בתוספת רמדי רטינואיד.

• יתר על כן, ניתן להשתמש גם בפילינג וזה תלוי איך העור שלך פועל בתגובה לקרם. זה יכול להיות מרכיב של פילינג כימי, או קוסמטיקה אקטואלית.

• בין הקרמים הבולטים, הידרוקינון הוא המרכיב העיקרי, שנמצא בשימוש עולמי.

• עקב מחקרים עדכניים במגיפות של אוכרונוזה, ומוטגניות אפשרית הקיימת באוכלוסיה האפריקאית, ישנה דרישה מוגברת לחפש אמצעי תחליף למניעת פיגמנטציה תרופתית וצמחית.

כיצד פועל קרם הלבנת עור?

ישנן דרכים מגוונות שבהן קרמים להלבנת עור יסייעו בשיפור גוון העור שלך.

• בקרמים מסוימים יש חומצות שנפטרות מעור ישן כדי לחשוף עור שנראה חדש ומרענן.

• קרמים אחרים מפחיתים את המלנין, וזה נכון יותר בקרמים המכילים מרכיבים חיוניים כמו תמצית תות, ליקוריץ, חומצה קוג'ית.

• ישנם חומרים מועילים מסוימים, שעלולים להיות די לא בטוחים, מכיוון שהם במחירים סבירים למדי, וסוכנים אלה הם קרמים המכילים הידרוקינון.

• טרטינואין בדרך כלל אינו מוצע כחומר לגוון עור אולם זה שימושי למדי כאשר הוא מנוצל יחד עם חומר מקומי חלופי.

זה אומר שזה מגיע לקרם להלבנת עור, הבחירה האולטימטיבית שלך צריכה להיות קרם המכיל הידרוקינון ורטינואידים. זכור כי יש להשתמש בקרמים על בסיס קבוע לתוצאה חיובית.Source by Pratim D