מקום – חיסכון במדפים פינתיים היא דרך קלה לעיצוב הבית

מקום – חיסכון במדפים פינתיים היא דרך קלה לעיצוב הבית

פברואר 6, 2022 0 By admin

יש הרבה מקומות שבהם תוכל להשתמש במדף פינתי בבית או בדירה. סוג המדפים שנוצר עבור אזור פינתי לא צריך להיות הרבה מקום. זה הופך את היחידה ליצירה טובה עבור אנשים שיש להם חללי מגורים קטנים. זה נותן לך מקום להציג פריטים שהיית רוצה להוציא, אבל אין לך מקום ליחידת מדפים בגודל מלא. אתה יכול להשתמש בהם גם באזורים שבהם אתה רוצה מקום אחסון.

המדפים המיועדים לפינות עובדים היטב גם באזור אמבטיה או מטבח. אתה יכול להניח עליהם פריטים שתרצה שתהיה להם גישה נוחה כמו סבונים בחדר האמבטיה. אתה יכול גם להשתמש בהם כדי ליצור קצת חלל לקשט על ידי הנחת נרות עליהם. אתה יכול למצוא את היחידות הפינתיות זמינות בהרבה חומרים שונים כגון עץ או רשת תיל. אתה יכול גם להשתמש במדף אמבטיה מזכוכית כדי ליצור סוג אלגנטי של מראה לחדר האמבטיה. ניתן להציב מדפים אלה מעל אזור שירותים או אמבטיה כדי ליצור מקום אחסון.

המדפים העשויים מזכוכית מגיעים עם סוגרים שמצמידים לקיר כדי להחזיק את המדף במקום. ניתן להניח אותם גם מעל כיור אם אין לך כבר ארון תרופות מסורתיות. זה מקום נחמד להחזיק בו בקבוקי סבון נוזלי ומגבות ידיים מוכנים לשימוש. זה משחרר את האזור מסביב לכיור ולאמבטיה כך שהוא לא צריך להיות עמוס בכל סוגי הבקבוקים והספוגים.Source by Jack Goldhammer