מציאת קרם הלבנת עור המתאים לצבע וסוג העור שלך

מציאת קרם הלבנת עור המתאים לצבע וסוג העור שלך

מרץ 2, 2022 0 By admin

כמה מחקרי מקרה שדווחו לאחרונה כוללים את אלה שפגעו בעורם באמצעות מוצרים לא מתאימים שלא היו הטובים ביותר לסוג העור שלהם. דפיגמנטציה, היפרפיגמנטציה, צלקות, פצעים וגירויים שונים נובעים כולם מתחליבים, קרמים ומשחות שאינם מתאימים לעור המטופל המסוים. אם אתה רוצה ללמוד עוד על איך למנוע מההשפעות ההרסניות הללו לפגוע בעור שלך, אסוף מידע אישי יותר לגבי צבע העור שלך, סוג והמרכיבים השונים הנחשבים תואמים לעור שלך.

האופנה החדשה בפרוצדורות קוסמטיות

הלבנת עור הפכה כעת למילה האחרונה בפרוצדורות רפואיות "אופנתיות". לטיפול המסוים הזה יש כמה מיליוני מעריצים ברחבי העולם שעוברים אותו כדי להסיר כתמים חומים או כדי לשנות את צבע העור שלהם. עם זאת, רבים מהאנשים הללו מעולם לא טרחו ללמוד את סוג העור שלהם או כיצד הוא קשור לקבלת החלטות לגבי מוצר. אז אם אתה בין רבים שמחפשים את הסוג הנכון של קרם הלבנת עור, עליך להקדיש רגע לשקול תחילה את קטגוריות הצבע והסוג של העור שלך.

שלושת סוגי העור

עד לאחרונה, סוגי העור הסטנדרטיים של העץ – שמן, רגיל ויבש – סווגו בנפרד זה מזה. לעור "שמנוני" לעולם אין חסר חלב, מה שגורם לאזורים הפגועים להיראות מבריקים ולחוות יותר אקנה בגלל הנקבוביות הגדולות יחסית שלו. אבל לעור שמן צריך לחות למרות שבניגוד לדעה הרווחת, סבום לא נחשב לעודף לחות מקובל. בכל הנוגע לסוג העור ה"רגיל", מי שיש לו אותו נחשב לבעל סוג העור האידיאלי ששומר באופן עקבי על רמות הלחות הנכונות ומראה מאוזן היטב. לאחר מכן קטגוריית "יבש" מיועדת לעור שאינו שומר על רמות לחות נאותות, נראה מתקלף, עייף ומתוח. לרוע המזל, סוגי עור יבשים נוטים להזדקן בטרם עת, מה שאומר שסוג זה דורש טיפול מיוחד. בנוסף, ישנם גם אנשים שהעור שלהם הוא תערובת של יותר מסוג אחד, הידוע גם בשם סוג העור המשולב, אשר ניתן להבחין בו בקלות על ידי כתמים שומניים באזורים מקומיים עם עור רגיל מסביב.

ששת צבעי העור

ששת צבעי העור העיקריים מתוארים לפי הדירוג שלהם – "קלטי" או בהיר מאוד, "אירופי בהיר" או בהיר, "אירופי כהה" או בהיר בינוני, "עור זית" או בינוני כהה, "עור חום" או כהה ו"שחור עור" או כהה מאוד. בהתאם לצבע ולסיווג העור שלך, כמה מוצרים מומלצים יוצגו לך בעוד שכמה אחרים לא באים בחשבון. מידע זה יפנה אותך ממוצרים שעלולים להכהות או להבהיר את העור לדרגות מופרזות יותר. כמו כן, יסופקו לך מספר אפשרויות להלבנת עור וקרם לחות לטיפול נאות לאחר ההליך.

רופא העור שלך הוא האדם הבקיא ביותר איתו אתה צריך לדון על צבע וסוג העור שלך. לאחר שעזבת את הייעוץ שלך, אתה תצא משם לדעת את המוצרים הנכונים לשימוש ואת המוצרים המזיקים שיש להימנע מהם. ניתן גם לכתוב מרשם ליותר מלבין עור.Source by Kevin Acosta