מלביני שיניים – האם הם באמת עובדים?

מלביני שיניים – האם הם באמת עובדים?

פברואר 9, 2022 0 By admin

מלביני שיניים הם כמעט בלתי נמנעים בימינו. בכל מקום שאתה מסתכל אתה רואה פרסומת בטלוויזיה, תצוגת חנות, הודעת רדיו או מודעה מודפסת, המציגים ללא הרף את היתרונות של מלביני השיניים העדכניים והטובים ביותר שיצאו לשוק. הם עסק גדול, מה שבטוח, אבל האם הם באמת עובדים?

שיניים הן אחד החלקים הבולטים ביותר בגופנו. הם מוצגים כל הזמן, ואנשים מקפידים לוודא שהשיניים שלהם ייראו טוב ככל האפשר. הגענו לאריכות רבה, מציפויי חרסינה ועד לעבודות יישור שיניים מסובכות ויקר, רק כדי לוודא שהחיוכים שלנו יסנוורו.

כמובן, השיניים שלנו סובלות מהרבה התעללות. אנחנו מפציצים אותם בדיאטות מלאות בסוכר שגורמות לחורים, משרים אותם בקפה מכתים, כל הזמן מקווים שהלבנים הפנינים שלנו יישארו גם פנינים וגם לבנים. אז זה ממש לא מפתיע שדברים כמו מלביני שיניים, שמבטיחים ודרך מיידית וזולה יחסית לשפר את החיוכים שלנו, הם עסק גדול.

בכל שוק כזה, יהיה פוטנציאל רב להונאות והתעללות, עם אנשים חסרי מצפון שרוצים להרוויח כסף ממגמה לוהטת. למרבה המזל עבור כולנו שזקוקים לשיפור שיניים מדי פעם, רוב המלבינים הקיימים בשוק אכן עובדים, אם כי עד כמה הם עובדים תלוי באיזה סוג תבחר.

מלביני השיניים הזולים ביותר הם משחות השיניים המלבינות, המשלבות מי חמצן וכימיקלים נוספים בנוסף לחומרי הניקוי הרגילים שתמצאו במשחת השיניים שלכם. אלה יעילים יותר לשמירה על צבע השיניים שלך מאשר להפיכתן לבנות יותר, עובדות בעיקר על ידי הסרת לכלוך ופסולת.

השלב הבא במלביני שיניים הוא הרצועות שאתה מכניס לפה שלך, המתאימות על השיניים שלך לרוב בצורה בלתי נראת במהלך היום שלך, מתמוססים תוך כדי תנועה. אלה יעילות יותר ממשחות השיניים, אבל אתה לא באמת צריך לצפות לראות את השיניים שלך הופכות לבנות יותר מגוון או שניים, ואתה צריך לנסות לצמצם דברים שימשיכו להכתים אותן, כמו שתיית קפה מוגזמת.

הסוג היעיל ביותר הזמין בדרך כלל בחנות המקומית שלך הולך להיות מגוון המגשים. בעיקרון, אתה ממלא מגש יצוק בתמיסת הלבנה ולאחר מכן משאירה אותו למשך תקופה מוגדרת כדי להבהיר את השיניים. כפי שאתם עשויים לדמיין, זהו היעיל והיקר ביותר מבין מלביני השיניים שתוכלו להשיג מבלי ללכת לרופא השיניים. אבל הם כן עובדים, ואתה יכול לקבל כמה גוונים לבנים יותר עם הטיפולים האלה.

כמובן, השיטה החזקה ביותר להלבנת שיניים היא הלבנת לייזר, אותה ניתן להשיג רק ברופא השיניים. תהליך זה יכול להפוך אפילו את השיניים המוכתמות ביותר למסנוור של חיוך, אבל הוא יקר ולא נוח. מלביני שיניים אכן עובדים, וזה רק עניין של למצוא את המתאים לשיניים ולתקציב שלך.Source by John Carlstrom