מכונת כביסה LG, מכונת כביסה קדמית

מכונת כביסה LG, מכונת כביסה קדמית

מרץ 14, 2022 0 By admin

ממכונות כביסה ועד ממירים, מטלפונים ניידים ועד מזגנים וממקררים ועד קולנוע ביתי, LG מחויבת להקל על חייכם עם מגוון המוצרים הרב-תכליתי שלה.

אם אתה מחפש נוח ובמחיר סביר, LG מביאה שפע של אפשרויות שיתאימו לדרישות שלך ולתקציב. בחירת מכשיר שישרת את הצרכים שלך בצורה מושלמת היא משימה שדורשת הרבה חשיבה. אתה צריך לקחת בחשבון מספר גורמים כגון מחיר, עמידות, קיבולת, צריכת מים, דרישה וכו'. השקעה במותג טוב מבטיחה לך את התמורה למחיר ששילמת.

מכונת כביסה קדמית של LG מעוצבת עם השילוב הייחודי של הסגנון והטכנולוגיה כדי להקל על חייך. חלק מהתכונות שלו הן:

• חיישן עומס מובנה כדי לקחת את עומס הכביסה שלך

מכונת כביסה קדמית של LG מעוצבת עם חיישן עומס מובנה שמתאים את מחזור הכביסה כדי לתת לבגדים שלך את הכביסה המושלמת. עם חיישן העומס שלו, אתה יכול להגדיר את תוכנית הכביסה ב- Fuzzy והיא תחוש את שיטת הכביסה המתאימה הנדרשת. הוא מזהה אוטומטית את עומס הכביסה ומיקרו-מעבד אשר מייעל את תנאי הכביסה כגון מפלס מים וזמן אידיאליים.

• ביו שטיפה לכתמים קשים

מכונת כביסה של LG כוללת גם ביו wash שמובילה לפעולה מקסימלית של אנזימים בחומר הניקוי ולהיפטר בקלות גם מכתמים עקשניים כמו כתמי דם, כתמי שוקולד וכו'.

• טיפול בקמטים לבגדים ללא קמטים

ל-LG הזה יש תכונה לטיפול בקמטים כדי להבטיח כביסה נטולת קמטים. לאחר מחזור הסיבוב האמבט נופל מה שלא מאפשר לבגדים להיצמד לקירות האמבטיה. זה עוזר למנוע היווצרות של קמטים על הבד.

• מערכת שטיפה טובה יותר לשמירה על טריות

מכונת הכביסה של LG מספקת לך שטיפה טובה יותר שכן מחזור הפסקת השטיפה שלה נותן אפשרות למחזור שטיפה נוסף לשחרור השטיפה לפני הכניסה למחזור הסחיטה. זה עוזר למנוע את הריח המסריח ולשמור על טריות הבגדים.

• טיפול טוב יותר בבגדי תינוקות

יש לו תכונת טיפול בתינוק מבטיחה שכל האנזימים והחיידקים יוסרו ולא נשארות שאריות חומר ניקוי בבגדים. המנוע העדין שלו דואג לאיכות הבגדים.

• טכנולוגיית Inverter Direct Drive לחיסכון באנרגיה ולשיפור הביצועים

למכונות אלו המנוע מחובר ישירות לתוף ללא שימוש בחגורה או גלגלת. החלקים המכניים הפחותים שלו מבטיחים פיזור אנרגיה לפחות, רעש מינימלי ומשפרים את ביצועי הכביסה.

מכונת כביסה של LG נועדה לשפר את החיסכון שלך במונחים של עלות, אנרגיה ומאמצים. מכונות אלו תוכננו במיוחד כדי להקל על חיי יצרנית הבית.Source by Jayden Smith