מידע כמו גם גישות – להליך הכנת סבון

מידע כמו גם גישות – להליך הכנת סבון

ינואר 16, 2022 0 By admin

סבון הניקוי בפועל הוא בדרך כלל תרכובת המועסקת בשותפות עם מים לניקוי וטיהור, אשר מגיע בדרך כלל או בחריצים קשים או בצורה של נוזל אוורירי. סבון עשוי ממלחי נתרן או אולי אשלגן של חומצות שומן והוא מושג על ידי תגובה של שמנים צמחיים או שומנים תזונתיים אופייניים לפיתוח נוסחה בסיסית חזקה בגישה כימית. אחת מטכניקות יצירת הסבון המאושרות ביותר בימינו היא ככל הנראה אסטרטגיית הטיפול בקור, שבה שומנים תזונתיים כמו שמן זית כתית מעולה מתקשרים עם Lye, בעוד שכמה יצרני סבון ניקוי שעושים שימוש בשיטה המסורתית החמה. כי כל עוד אנחנו רוצים לנקות משהו, סבונים הם הפתרון הכי שימושי שיש לכל אחד מאיתנו.

כדי להתחיל עם יצירת סבון ניקוי, אולי מתחשק לך לגרד את כל סבון הניקוי שלך ישירות לחתיכות זעירות. ולאחר מכן הכנס את כל פתיתי הסבון שלך לתוך צלחת הזכוכית, אשר עשוי להיות גם מונח בתוך דוד כפול; וכשהתנור הכפול מתחמם, כל מה שתרצה יהיה לערבב את חתיכת סבון הניקוי המוארק שלך. הניחו כמה שמנים וריחות טבעיים מהצומח עד בסופו של דבר, ויצרו אותו באופן ייחודי שכל הגורמים גם ייכללו. כמעט את כל החומרים הנוגעים ליצירת סבון ניקוי ניתן למצוא בחנויות הקהילתיות. אתה יכול פשוט להשיג סוגים אלה של חומרים לייצור סבון ניקוי ולהתחיל לעבוד עליהם. מה שהופך את המשימה הזו למושכת במיוחד עבור האנשים חייב להיות שאתה עלול לסרסר את חומרי הניקוי שלך. ישנם המון תוספים שאתה יכול להכניס לסבון הניקוי שלך כדי שתוכל להנות מהשימוש בהם. זה בסדר להשתמש בגוון, ניחוח, קרמים, מרככי עור ועוד.

ניתן להשיג הרבה סבון ניקוי שיוצרים אסטרטגיות שיכולות לעזור לך להכין סבון ניקוי. האסטרטגיה הראשונה לגבי ייצור סבון ניקוי מוכרת בהחלט כייצור סבון בגישה קרה שממנה היא מבקשת סחורה, למשל הסיר המיוצר מנירוסטה שהיא עצומה וטובה מספיק, כפפות הגומי הגומיות, מדי החום באזור המטבח, שוז, מכונת שקילה, תבנית, כוסות מדידה, קרטון, שמן קוקוס, שמן אתרי זית, שקיות ניילון, ניחוחות, וגם מים רגילים מטוהרים. הליך הקור הספציפי נקרא בפשטות באמצעות הטמפרטורות הנמוכות הרגילות אשר נוצלו עבורך כדי לטחון מגוון זה של סבון.

עבודת היצירה או התחביב הכרוכים ביצירת סבון ניקוי מחייב יוצר סבון לקבל את הפריטים הנכונים המיועדים לתחביב המסוים שלו. מתאים לייצור סבון ניקוי יחד עם משאבים אחרים עשויים למעשה להיות ממוקמים במקומות שונים, כל עוד אתה מזהה בדיוק מה אתה מחפש. למעשה, חלק גדול מיצרני סבוני ניקוי חדשים מבינים שהם למעשה לא צריכים להשקיע במשהו אחרון כדי להיות מסוגל להשיק את פעילות הפנאי שלהם. יצירת נוסחת סבון ניקוי שאין בה שום יישום של Lye אינה ברת קיימא אז זה לגמרי הרצון שלך לעשות שימוש ב-Ly כחלק מהליך בניית הסבון שלך או שאתה באמת מרגיש כמו לנסות את הידיים שלך בסבונים תלויי גליצרין.

על ידי צירוף שאריות סבון ניקוי, אתה יכול להשתמש בתרגול הספציפי הזה של יצירת סבון ניקוי טחון ביד, הידוע גם בתור שכפול תרכובות הסבון המסוימות שבוודאי תרצה לשלב בסוגים חדשים לחלוטין של סבונים. בקשר לזה, אולי תבקשו פומפיה, עובש, שאריות סבון ניקוי, צבעים אנאורגניים, ניחוח, יחד עם מרכיבים נוספים. הגישה הטובה ביותר עבור סוג זה של יצירת סבון ניקוי היא ללא ספק התהליך הקר.Source by Rachelle R Manzano