מטריצת הקריסטל של הגוף – חלק שני

מטריצת הקריסטל של הגוף – חלק שני

פברואר 15, 2022 0 By admin

גוף האדם הוא מערכת אנטנות מתוחכמת ורבת פנים המורכבת ממטריצה ​​גבישית המשדרת ומקבלת (משדר) כל מיני אנרגיות מושכלות. המטריצה ​​מורכבת בעיקר משני סוגים מיוחדים של גבישים המכונים פיזו וגבישים נוזליים. בחלק הראשון, כיסינו את תפקידם של גבישי פיזו וכיצד הם ממירים אנרגיה חשמלית לאנרגיה מכנית ולהיפך, ויוצרים פיזואלקטריות. בחלק השני נחקור את גלגולם של גבישים נוזליים במטריצה ​​של הגוף.

כמו גבישי פיזו, גם גבישים נוזליים מזהים מתח מכני ומשנים צורה. אלו הם אותו סוג של גבישים המצויים בצגי מחשב וטלוויזיות עם מסך שטוח רבים. הגואו שנוצר בתחתית כלי סבון מכיל גם גבישים נוזליים.

לדברי פרופסור פיטר ג'יי קולינגס, שכתב את הספר הסטנדרטי דה-פקטו בנושא זה בשם Liquid Crystals: Nature's Delicate Phase of Matter, גבישים נוזליים הפכו למקור חקירה מרכזי מאז שנות ה-60. הם מעניינים במיוחד ביולוגים מכיוון שגבישים נוזליים יכולים גם לזהות שינויים זעירים ברמות הקרינה האלקטרומגנטית.

ממברנות תאים הן מבני גביש נוזלי. התצורה שהם יוצרים עוזרת להפריד חלקים שונים של התא אחד מהשני. חקירה של תפקוד קרום התא עשויה להוביל להבנה טובה יותר מדוע חומרי הרדמה מסוימים פועלים כל כך טוב, אפילו במינון נמוך. הבנה טובה יותר של אופן הפעולה של גבישים נוזליים בגוף עשויה גם לסייע בטיפול במחלות כגון טרשת נפוצה, אנמיה חרמשית ואפילו סרטן. מכיוון שלסידור ה-DNA בכרומוזומים יש גם מבנה גבישי נוזלי, גנטיקאים חוקרים גם את הרכיבים הייחודיים הללו.

קולינגס גם מציע ש"היכולת של אורגניזמים ביולוגיים ליצור מבנים נוזליים בעלי קשיחות מסוימת בסביבה מימית היא מרכזית לקיומם של חיים על הפלנטה הזו". ג'יימס ל' אושמן, שחיבר את רפואת האנרגיה: הבסיס המדעי, מהדהד תחושה זו בקביעה ש"הסדרים גבישיים הם הכלל, לא היוצא מן הכלל, במערכות חיות". הוא ממשיך ומציע שעובדי אנרגיה וגוף המשתמשים בקוורץ, קונכיות ואבנים, שהם גם חומרים גבישיים, יוצרים אינטראקציות תהודה עם מבני הגביש הנוזלי המצויים ברקמה. הוא קובע כי, "רכיבים גבישיים של המטריצה ​​החיה פועלים כאנטנה מולקולרית קוהרנטית, מקרינים ומקבלים אותות."

הדרך לכוון את האנטנה היא באמצעות חזרה על תרגולים כמו יוגה, אומנויות לחימה או אפילו נגינה בכלי. דיסציפלינות אלו כרוכות גם ב-entrainment, שהיא תשומת לב לנשימה ומקצבי פעימות לב המביאים את הגוף ופעילות גלי המוח למצב סינכרוני והרמוני. סחיטה של ​​המטריצה ​​הגבישית בדרך זו מביאה את כל ההוויה למצב של קוהרנטיות. במילים אחרות, כל ההוויה הופכת לאנטנה אחת גדולה ומהדהדת.

מצבים קוהרנטיים הם נושא חשוב של מחקר גם בפיזיקה הקוונטית. תשומת לב רבה מתמקדת כעת במאפיינים ובמאפיינים של קונדנסט Bose-Einstein. במקום שהמולקולות בחומר יפעלו כישויות אינדיבידואליות, כשהן מתקררות עד כדי הגעה לרמת עיבוי, הן פועלות לפתע כיחידה אחת. חלקיקים דמויי נקודה מקבלים אופי גל, חופפים ומקיימים אינטראקציה בצורה כזו שהם מאבדים את זהותם האישית.

אושמן הולך צעד קדימה ואומר שתהליך הסחף נעזר בפונונים, שהם יחידת מידה של אנרגיית הרטט הקולית המתרחשת במבנה סריג גבישי. הוא מגדיר אותם באופן ספציפי כ"גלים אלקטרומכניים במדיום פיזואלקטרי". פונונים מצמידים את הצלילים הטבעיים של הגוף כמו אלה שמשמיעים הלב והריאות, למבני הסריג הגבישיים של הגוף.

פונונים הם לגלי קול מה שפוטונים לגלי אור. פונונים נחשבים מתנדים הרמוניים קוונטיים, כלומר הם מרווחים במרווחים קבועים ודיסקרטים. מבחינה מתמטית, הם מצייתים לאותם קשרים סטטיסטיים כמו שנמצאים במערכות קוהרנטיות קוונטיות של אור כמו לייזר.

רוב שיטות המדיטציה המתחילות מתמקדות בנשימה ובהאטת קצב הלב. באמצעות הקול, זה מושך את פעילות הגוף והמוח להגיע למצב סינכרוני ומתחיל ליישר כראוי את מערכת האנטנות של הגוף לקליטת תדרים גבוהים יותר על ידי גרימת מצב קוהרנטי.

מהעצמות שלנו לתאים שלנו, מטריצת הקריסטל של הגוף הופכת אותו לאנטנה אחת גדולה לשידור וקליטת סוגים רבים של אנרגיות מושכלות כולל אלו שמסוננות דרך גופי האנרגיה העדינים. הרפואה הסינית העתיקה המסורתית טוענת שזרימה זו בין הגוף הפיזי לגופי האנרגיה העדינים מתרחשת דרך נקודות היציאה והכניסה לאורך מערכת המרידיאנים. מיקום הגוף בתנוחות טקסיות מסוימות, כמו אלו שנמצאות בטאי צ'י ויוגה, מסייעת בקבלת האנרגיות המושכלות הללו.Source by MaAnna Stephenson