מזרון נקי יותר – מה כדאי להשתמש עבור המזרון שלך

מזרון נקי יותר – מה כדאי להשתמש עבור המזרון שלך

פברואר 5, 2022 0 By admin

בבחירת מזרון נקי יותר, חשוב מאוד שתעריכו עד כמה המזרון שלכם זקוק לניקוי. חומר הניקוי הטוב ביותר עבור המזרן שלך תלוי בסוג כיסויי הפשתן ובחומרים שמהם עשוי המזרן שלך. בינתיים, אתה צריך גם לקחת בחשבון שניקוי המזרונים שלך הוא לא כל כך קל כמו שאנשים אחרים חושבים שזה. מלבד קושי בסחיבה ובניוד של דבר מגושם וכבד, זהו גם מצרך ביתי יקר. טעות אחת בניקוי מזרון עלולה להוביל אותך לקנות אחד חדש. לכן חשוב להקפיד בלימוד תכולת המנקה לפני שאתם משתמשים בו לניקוי המזרון שלכם.

להלן כמה דוגמאות של רמת כתמים ולכלוך ומוצר מזרון מנקה נכון לשימוש.

• חומר ניקוי עדין המעורבב במים הוא מזרון הניקוי הנפוץ ביותר. הוסף מים לאגן עם חומר ניקוי עדין וערבב את החומרים הללו באמצעות מיקסר או כל בלנדר חשמלי כדי לאפשר לחומר הניקוי להקציף בועות ולהמשיך לערבב עד שהתערובת הופכת לקצף. בעזרת הספוג, מרחו כמות קטנה מהתערובת על החלק המוכתם של המזרון. המשך לעשות זאת עד שהכתם ייעלם. תוך כדי כך, הקפידו לשמור על שאר חלקי המזרון שלא יירטבו כדי למנוע מהקצף להרטיב את כל המזרון. וודאו תמיד שהוא מיובש לחלוטין לפני החזרת הכיסויים. על מנת להיות בטוח שהמזרון מיובש לחלוטין, ניתן להשתמש במפוח לייבוש החלק הלח של המזרון.

• מי חמצן יכול לשמש גם כמזרן נקי יותר במיוחד ללכלוך כבד וכתמים כמו דם. ניתן להסיר מזרונים בעלי כתמי דם בעזרת מי חמצן. כדאי לטפוח מטלית נקייה עם תמיסה ובאמצעות טפיחה פשוטה על הכתם, כתמי הדם יתחילו להיעלם. מי חמצן עשוי לשמש גם לניקוי כתמי שתן במיוחד כאשר יש לך ילד בבית.

• מלבד השימוש במי חמצן כמזרן נקי יותר לכתמי דם, חומץ לבן עשוי לשמש גם כדי להיפטר מכתמי דם וכתמי שתן. אנשים מוצאים בחומץ פתרון יעיל מאוד בהסרת כתמים לא רצויים מהמזרן.

• מוצר מזרון נקי יותר טוב להסרת כתמים במזרן שלך הוא השמפו המשמש לריפוד. כל שעליכם לעשות הוא לטפטף כמות מסוימת לאזור הכתמים. זה יכול להסיר את הכתמים ובמקביל להיפטר מריח לא רצוי שנגרם על ידי שתן וכל נשפך נוזלים.

בניקוי המזרן שלך הקפד לקרוא את התוכן של מוצר הניקוי לפני השימוש בו לניקוי המזרן שלך. כך תוכלו להימנע מהרס המזרון שעליו השקעתם. כדאי גם לוודא שאתה מיישם אותם בכמות נכונה ובצורה נכונה.Source by Zach Smith