מה כדאי לדעת על מוצרי הלבנת שיניים בבית

מה כדאי לדעת על מוצרי הלבנת שיניים בבית

ינואר 23, 2022 0 By admin

לא קשה לאדם להשתכנע מפרסומות במגזינים ובטלוויזיה ששיניים לבנות הן המפתח לחיוך יפה. אבל עד לאחרונה, הליך במשרד היה הדרך היחידה להלבין ביעילות שיניים. תג המחיר הגבוה והתהליך המסובך של ההליכים הללו הותירו להלבנת שיניים אפשרות לעשירים ולמפורסמים. אבל מה שאתה חייב לדעת על מוצרי הלבנת שיניים ביתיים הוא שהם יעילים בדיוק כמו נהלים משרדיים והם עולים שבריר מהמחיר!

הדרך היעילה ביותר להלבין את השיניים מהנוחות של הבית שלך היא על ידי רכישת ערכה המכילה מגש עם ג'ל הלבנה. האקונומיקה המשמשת בערכות אלו דומה למה שרופא השיניים משתמש בה, מכיוון שג'לי הלבנה מיוצרים מכמה חברות נבחרות. המגשים מתעצבים בקלות לצורה האישית של השיניים שלך ואתה רואה תוצאות באופן מיידי. בעת בחירת ג'ל הלבנה, הקפד לרכוש אחד עם ריכוז של 21% או יותר. זה יבטיח שהג'ל יהיה חזק מספיק כדי להלבין את השיניים תוך פרק זמן קצר.

דרך נוספת להלבין את השיניים בבית היא באמצעות פסי הלבנה. אלה הם תוספת חדשה יותר לשוק והיו די פופולריים בגלל הקלות והמעשיות שלהם. אתה יכול למרוח את רצועות ההלבנה על השיניים ולאחר מכן להתעסק בעסק היומיומי שלך. עוד יותר מושך הוא שאין הכנה מבעוד מועד, מה שמקל על מריחת הרצועות שעות ספורות לפני תאריך מיוחד או אירוע מיוחד. בעוד שרצועות הלבנה הן חלופה פופולרית לערכות הלבנה, הן לא כל כך יעילות. מכיוון שהרצועות אינן יכולות להופיע לכל החריצים והחריצים הטבעיים בשיניים, חלק מהאזורים לא יולבינו כפי ששאר השיניים ילבינו.

הדרך האחרונה להלבין את השיניים שלך בבית היא באמצעות ג'ל הלבנה מוברשת במיוחד. כמו עם רצועות הלבנה, יש מעט הכנה כרוכה בהלבנה מוברשת. כל שעליך לעשות הוא למרוח את הנוסחה לפני השינה ולתת לה להישאר לאורך כל הלילה. ההלבנה המברשת עושה את הקסם שלה על ידי הלבנת הכתמים על השיניים שלך, וגורמת לך להתעורר עם חיוך בהיר ולבן יותר. הנפילה היא שג'לים לצחצוח עובדים בצורה הטובה ביותר על משטח יבש, כך שזרימת הרוק שלך עלולה לגרום לו להשפיע על כתמים.Source by Renata Nyleve