מה יש במשחת שיניים – רק מהי משחת שיניים?

מה יש במשחת שיניים – רק מהי משחת שיניים?

פברואר 5, 2022 0 By admin

בדיוק כשחשבתי שבדקתי את החלק הגדול יותר של המוצרים שבהם אני משתמש כדי לשפר ולשמור על הבריאות שלי, הבנתי שמעולם לא שאלתי את עצמי את השאלה הזו – על חומר שאני משתמש בו פעמיים ביום כבר למעלה מ-35 שנה. בהחלט שאלתי שאלות כאלה על כמעט כל דבר אחר שהכנסתי לפה שלי. איך הצלחתי לדלג מעל זה?

למרות שוויתרתי על משחת שיניים המכילה פלואוריד לפני כמה שנים, מעולם לא עצרתי לשאול, "מה יש במשחת שיניים?" מעט ידעתי על המרכיבים האחרים במשחת שיניים — מרכיבים שתורמים למעשה לבעיות שיניים!

קחו למשל גליצרין. גליצרין למעשה מצפה את השיניים ומונע אמייל. אמייל חזק טוב הוא מה שמונע מהשיניים לפתח חורים. קשה להסיר גליצרין – נדרשות כעשרים שטיפות כדי להוריד אותו.

מרכיבים נוספים במשחת שיניים כוללים פלואור, סיליקטים (חול), גיר, סוכר, חומצה, צבעים, מייצבים וחומרי ערבוב. כימיקלים אלו עלולים לזהם את השיניים וגם למנוע אמייליזציה. חומרים שוחקים במשחת שיניים יכולים למעשה להסיר יותר אמייל. תהליך האמייל מחדש הוא דרך חשובה להפחתת הצטברות הפלאק ולמניעת עששת.

בשנה שעברה מישהו שפגשתי בכנס שאל אותי אם אי פעם שמעתי עליו סבון שיניים. אני לא; אבל בגלל ההמלצה הנלהבת שלה, החלטתי לחפש את זה יום אחד. מסתבר שהמוצר הטבעי המרתק הזה מנקה שיניים הרבה יותר טוב מכל משחת שיניים בחוץ.

סבון שיניים הוא סבון נוזלי טבעי לחלוטין ואלטרנטיבה נפלאה למשחת שיניים שוחקת. השתמש במשחת השיניים השוחקת שלך כדי לקרצף את הכיור שלך, אבל אל תשחק איתה את האמייל של השיניים שלך.

סבון שיניים עשוי משמן זית כתית מעולה אורגני מסובן, שמני קוקוס ודקלים, מים מזוקקים ושמנים אתריים טהורים. זה לא מצפה את השיניים ושוטף בצורה מושלמת, מותיר את השיניים שלך נקיות וחלקות כמו חרסינה. ומכיוון שאתה צריך רק כמה טיפות של סבון שיניים כדי לנקות את השיניים שלך, בקבוק אחד של שתי אונקיות מחזיק מעמד למשך חודשים, מה שהופך אותו לחסכוני מאוד לשימוש.

אל תחכה כל עוד חיכיתי כדי לעשות את המחקר בעצמך. אם אתם מכניסים משהו לפה שלכם על בסיס קבוע, הכנסו להרגל לחקור בדיוק מה זה, והקפידו על ההרגל הזה.

"מהי משחת שיניים?" עשויה להיראות כמו שאלה מובנת מאליה – נראה שהמילון המקוון החינמי חושב כך, מגדיר את משחת השיניים כ"משחה המשמשת לניקוי שיניים, מורחת באמצעות מברשת שיניים." אבל אם תחפש בגוגל "מספר מותגים של משחת שיניים" תמצא עשרים ושישה עמודים של תוצאות. ההגנה על בריאותך היא באחריותך – בעידן זה של 'התקדמות' יותר מתמיד. לעולם אל תפסיק לשאול שאלות – רווחתך תלויה בכך.Source by Tina Marian