מה גורם לאקזמה – איך למנוע אותה

מה גורם לאקזמה – איך למנוע אותה

ינואר 24, 2022 0 By admin

אקזמה נגרמת מסיבות רבות כמו תגובות אלרגיות מסוגי מזון מסוימים; גם משינויי טמפרטורה תכופים. מגע ישיר עם חומר פוגע כמו סבון, חומר ניקוי, חומר ניקוי, בשמים, כימיקלים או כל אלרגן אחר עלול לגרום להתפרצות על העור. ישנם דברים מסוימים שאתה יכול לעשות כדי למנוע רכישת מצב העור הזה; ומאמר זה נועד לספק לך מידע רב ערך שיסביר מה גורם לאקזמה וצעדים שאתה יכול לנקוט כדי למנוע זאת.

התזונה האישית שלך היא אחת הדרכים למנוע את הגורמים למצב עור זה. דיאטות של אנשים רבים מורכבות מדיאטת חומציות גבוהה והחומצה עלולה לעורר התפרצויות במצב העור שלך. החומצה בתזונה היא הגורמת לאקזמה; אתה רוצה להתחיל לאכול יותר ירקות חיים, פירות וסלטים כדי להימנע מצריכת חומצה. אתה יכול גם לקחת תוסף שנקרא אצות אשר ידוע כמסייע לחתוך את החומציות בתזונה שלך. אתה יכול למצוא אותו בקלות באחת מחנויות הבריאות המקומיות.

דרך נוספת למנוע מצב עור זה היא לשמור על העור שלך יפה ולח בכל עת. אתה רוצה למרוח חומרים מרככים וקרמים כדי לשמור על העור שלך יפה ולח. אחרי כל מקלחת ומקלחת כדאי למרוח חומר מרכך; כי הוא מכיל בתוכו חומר שומן שעוזר לנעול את הלחות בגוף. במהלך היום אתה רוצה לשמור בקבוק קרם בקרבת מקום ולמרוח אותו על הידיים כל הזמן כדי למנוע יובש בעור.

מוצרי ההיגיינה האישית וחומרי ניקוי הכביסה שלך לא צריכים להכיל כימיקלים ובשמים קשים; אשר ידועים כגורמים לזיהום עור זה. הימנע משימוש בחומרי ניקוי אבקה והתחל להשתמש בדטרגנט נוזלי בצבע עדין כמו Dreft או Ivory Snow; חומרי הניקוי הללו נהדרים עבור אנשים עם בעיות עור. התחל לשטוף את הבגדים שלך במחזור השטיפה פעמיים כדי לוודא שהסבון נשטף לגמרי מהבגדים.

המצעים שלך הם שלב חשוב נוסף כדי לכבוש את ההתלקחויות. כדאי להתחיל להשתמש בסדינים העשויים מ-100% כותנה; וכדאי לשטוף אותם לפחות פעם בשבוע כדי למנוע מחיידקים לצמוח עליו. החליפו את הבגדים שלכם העשויים מצמר או חומר סינטטי בבגדים העשויים 100% כותנה; כי כותנה לא תגרה את הזיהום שלך.

אם יש לך מקרה חמור של אקזמה אני ממליץ לך לבקר את רופא המשפחה שלך כדי לראות אילו סוגי טיפול הם מציעים. סביר להניח שהם ירשמו קרם סטרואידים מקומי שיספק לך הקלה. בין אם ניסית מספר טיפולים בעבר ואם לא מצאת דרכים למנוע זאת או לרפא אותה; תמיד לשמור על ראש פתוח לקראת ניסיון טיפולים חדשים. לעולם אל תוותר ותמיד תהיה מוכן לנסות שיטות חדשות; גם אם משהו עובד עבור מישהו אחר לא אומר שתקלע למשהו שבסופו של דבר יעבוד בשבילך. אם מצאתם את העצות האלה לגבי מה גורם לאקזמה וכיצד למנוע אותה, בקר באתר האינטרנט שלנו למטה לקבלת שיטות טיפול נוספות בהן תוכל להשתמש כדי לעזור לך לרפא את האקזמה שלך.Source by Sarah McMahon