מה אני צריך לדעת על קעקועים?

מה אני צריך לדעת על קעקועים?

ינואר 16, 2022 0 By admin

קעקועים

חושבים לעשות קעקוע? עם הפופולריות העולה של קעקועים בצפון אמריקה, רוב הסיכויים שבשלב זה או אחר שקלת לעשות קעקוע. אולם לפני שעושים קעקוע, חשוב להבין היטב את התהליך כדי שתוכלו להעריך את הסיכונים ולוודא שבסופו של דבר תקבלו קעקוע שתהיו מרוצים ממנו במשך שנים רבות.

מה זה קעקוע?

אתה כמובן יודע מה זה קעקוע – זו הסיבה שאתה רוצה לעשות כזה. עם זאת, ייתכן שאינך בטוח כיצד נוצר קעקוע. למרות איך זה נראה, קעקוע לא נמשך על העור שלך. במקום זאת, קעקוע נוצר על ידי שימוש במכונת קעקועים חשמלית להזרקת פיגמנטים מתחת לעור שלך. העובדה שאתה מכניס כלים מתחת לעור שלך פירושה שקעקוע יכול להיות מסוכן.

וודא שהקעקוע שלך בטוח

אתה יכול להיות חשוף למספר סיכונים בריאותיים בעת קעקוע מכיוון שהתהליך כולל שבירת העור שלך. זה מוביל לשתי בעיות אפשריות: מחלות זיהומיות ותגובות אלרגיות.

הסיכון המשמעותי ביותר בקבלת קעקוע הוא הידבקות בזיהום בדם כמו טטנוס או הפטיטיס – או אפילו HIV, במצבים הגרועים ביותר. אתה מסתכן בהידבקות אם נעשה שימוש במכשיר שעליו היו שאריות דם מפטרון קודם הנושא מחלה זיהומית הנישאת בדם. בעוד שהפוטנציאל של הידבקות במחלה קטלנית רק כדי לעשות קעקוע עשוי להיראות מפחיד, במציאות ניתן למזער במידה רבה את הסיכון לחלות במחלה זיהומית במכוני קעקועים מקצועיים. הדבר נעשה בעיקר באמצעות שימוש בלעדי בכלים חד פעמיים. המשמעות היא שדם לא יועבר בין פטרונים.

סיכון פחות משמעותי הוא שאלמנטים מתכתיים בפיגמנטים הקעקועים – במיוחד בפיגמנטים אדומים וירוקים – יגרמו לתגובה אלרגית. למרות שכמובן לא חמור כמו הידבקות במחלה מדבקת, תגובה אלרגית לפיגמנט הקעקוע עלולה לגרום לעור מסביב לקעקוע להתנפח ולהתגרד, ואפילו להתחיל לנזול נוזלים בתגובות חמורות יותר. בעוד שתגובות אלרגיות הן נדירות, אם יש לך עור רגיש ואתה מודאג מתגובה אפשרית, בקש מהמקעקע שלך לעשות תחילה בדיקת נקודתית כדי לוודא שאינך אלרגי לפיגמנט מסוים כלשהו.

מציאת אמן קעקועים טוב

הצעד החשוב ביותר במציאת אמן קעקועים טוב הוא לעיין בתיק העבודות שלו ולוודא שהסגנון והמיומנות שלו עומדים בסטנדרטים שלך – יהיה לך קעקוע זה לזמן מה, אז אתה צריך להיות נוח שאמן המקעקע שלך יכול ליצור משהו שתהיה מרוצה ממנו. מטעמי בטיחות, חשוב לוודא שאתה משתמש רק באמני קעקועים בעלי רישיון מלא בתחום השיפוט שלך. מכיוון שהם בעלי רישיון, סביר להניח שהם עברו סדרת קורסים על חשיבות הניקיון וההיגיינה. עם זאת, אל תסתמך רק על הרישיון שלהם. דאגו שהסטודיו שלהם יהיה מקצועי ונקי – אם יש להם חלל עבודה מבולגן, כנראה שהם לא ידאגו לניקיון כמו שצריך.

האם קעקועים הם לנצח?

בעוד שקעקועים ידהו עם הזמן, זהו תהליך מאוד ארוך שלא ניתן לסמוך עליו כדי להסיר במהירות קעקוע. כלומר, על מנת למנוע מבוכה, הקפידו לעשות רק קעקוע שתשמחו לקבל עד סוף חייכם. כמובן שבמצבים קשים, ניתן להשתמש בטיפול לייזר על מנת להאיץ את תהליך הדהייה הטבעי. תהליך זה, לעומת זאת, אינו מושלם, מצריך ביקורים חוזרים אצל הטכנאי, ובמצבים נדירים אף עלול לגרום לצלקות קבועות. מה שאומר שקל יותר לוודא שאתה תהיה מרוצה מהקעקוע שלך לפני שאתה מקבל אותו.Source by Steve Dolan