מהם סבוני אקזמה הטובים ביותר?

מהם סבוני אקזמה הטובים ביותר?

ינואר 5, 2022 0 By admin

זה נשמע נדוש וכמו שוטר, אבל האמת היא שסבון האקזמה הטוב ביותר הוא זה שעובד הכי טוב בשבילך. עם זאת, ישנם הרבה מאוד סוגים של סבונים שכנראה לא כדאי להשתמש בהם, גם אם נראה שהאקזמה שלך לא מתלקחת כשאתה משתמש בהם. יכול להיות שאם תחליף סבונים תיהנה מהתמתנות או הפוגה בתסמינים שלך שאין לך עם הסבון הנוכחי שלך.

אולי שמעת כמה אומרים, בסמכות רבה, "אל תשתמש בסבון. זה מייבש את העור שלך." או אחרים אומרים, "השתמש רק בסבון נוזלי. זה לא מייבש את העור שלך." זה לא כזה חתוך ומיובש. בין אם אתה משתמש בסבון או נוזל, אתה צריך לקרוא את המרכיבים בעיון. אם סבון מכיל סוג כלשהו של אלכוהול, יש להימנע ממנו. אלכוהול הוא חומר מייבש. יש להימנע גם מסבונים עם ניחוחות מלאכותיים. ייתכן שאתה רגיש לכמה ניחוחות, ושימוש בסבון המכיל אותם רק יגרה עוד יותר את העור שלך במקום לעזור לו.

אם לסבון יש רשימה ארוכה מאוד של מרכיבים, שאת רובם אתה לא מזהה ואת רבים מהם אתה לא יכול לבטא, כנראה שכדאי להימנע מכך. יש סיכוי טוב שהם כימיקלים מעשה ידי אדם, והוכח שהכימיקלים שאנו נחשפים אליהם מדי יום בסביבתנו, במזון שאנו אוכלים, במוצרים ברחבי הבית או באוויר שאנו נושמים הוכחו כגורמים או מחמירים. תסמיני אקזמה. כלל אצבע כללי הוא שככל שרשימת הרכיבים קצרה יותר כך גדלים הסיכויים שהסבון לא יפריע לעור שלך.

אז, אילו מרכיבים עליך לחפש בסבוני אקזמה? סבונים המכילים שמנים, כמו שמן זית, שמן חוחובה או שמן קוקוס ירגיעו ויעניקו לחות לעור שלכם. שמנים אתריים מהצומח כמו רוזמרין, לבנדר, לימון או שמן יערה ינקו את העור שלך וגם יספקו ניחוח נעים. Aubrey Organics היא רק חברה אחת שיש לה קו מצוין של מוצרי טיפוח טבעיים המכילים מרכיבים מסוג זה. עם המידע ממאמר זה וקצת מחקר מצידך תוכל למצוא סבון אקזמה שיתאים לך.Source by Hal Hendricks