מהי הדרך הקלה ביותר לנקות מכונת כביסה?

מהי הדרך הקלה ביותר לנקות מכונת כביסה?

ינואר 18, 2022 0 By admin

אם אתם מחפשים שיטה קלה ונטולת טרחה לניקוי מכונת הכביסה שלכם, הגעתם למקום הנכון. זה בהחלט אתגר לתחזק חפץ גדול עם טכנולוגיה מסובכת מוטבעת בתוכו.

הדבר הראשון שאתה צריך לחשוב עליו הוא באיזו תדירות תעשה את הניקוי. אתה צריך להקצות יום בשבוע למשך כשעה או שעתיים לניקוי מכונת הכביסה שלך. זה אמור לעזור לכם להיכנס לשגרה כדי שלא תשכחו אותה או שלא תתעצלו לעשות את זה.

הדבר השני החשוב שאתה צריך לחשוב עליו הוא כמות חומר הניקוי שאתה הולך להשתמש בכל פעם שאתה מכבס. חצי כוס חומר ניקוי כבר מספיקה אם אתה עושה כביסה כבדה. תופתעו לגלות כמה קל יותר זמן הניקוי שלכם אם אתם משתמשים בפחות חומרי ניקוי.

אוקיי, אז לגבי חלק הניקוי, הנה מה שאתה צריך לעשות:

שלב 1: הפעל מחזור מים חמים. אם יש לך היסוס בשימוש בחומץ חומר הניקוי האמין מאוד, אתה יכול פשוט לנסות להשתמש בחומר ניקוי שנקנה בחנות המיוצר במיוחד לניקוי פנים מכונת הכביסה ולהיפטר מהריח. למעשה קיימים כיום חומרי ניקוי למכונות כביסה הנגישים בקלות במכולת הקרובה אליכם.

שלב 2: בעזרת מטלית נקייה, הסר את כל מרבצי המינרלים והלכלוך והלכלוך שהצטברו. סביר להניח שתראה את אלה נצמדים לקירות האמבט שלך או לפינות. זו גם סיבה מדוע כדאי ללכת בקלות בשימוש בדטרגנטים. ברוב חומרי הניקוי יש שומנים מהחי כאחד המרכיבים הפעילים שלו והשומנים האלה נשארים במכונת הכביסה שלך ונאספים שם. בטווח הארוך, זה יצור ריח מושק במכונת הכביסה שלך.

שלב 3: שטפו את השאריות שחילצתם על ידי הפעלת מחזור המים החמים שוב. זה אמור להיפטר ביעילות גם מהחיידקים.

שלב 4: יבש שוב את הלחות בעזרת מטלית נקייה. גם אם אתם חושבים שהיא כבר יבשה לגמרי, פשוט תשאירו את הדלת פתוחה כדי שהיא תתייבש לחלוטין וביעילות.

שלב 5: נגב את החלק החיצוני עם אותה מטלית נקייה והימנע מכל לוחות LED או האזורים שבהם הלחצנים ממוקמים.

אז הנה לך – השיטה הקלה יותר בניקוי מכונת הכביסה שלך. אז תפסיק לדחות והתחל לנקות את מכונת הכביסה שלך עכשיו.Source by Zach Smith