מדריך ריצוף – הרכבה והכלים והחומרים שאתה צריך

מדריך ריצוף – הרכבה והכלים והחומרים שאתה צריך

ינואר 21, 2022 0 By admin

תסדר את כל הכלים האלה לפני שתתחיל:

¦ דליים

¦ קו גיר

¦ סמרטוטים נקיים

¦ מסור רטוב חשמלי בעל להב יהלום (לעבודות גדולות יותר)

¦ ריבוע מסגור

¦ רמה

¦ ניפר

¦ כפפות גומי

¦ פטיש גומי

¦ משקפי בטיחות

¦ חותך הצמדה

¦ ספוגים

¦ קצה ישר

¦ סרט מדידה

¦ כף מחורצת (עבור דבק)

¦ כף גומי (לדייס)

¦ סכין שימוש

הקפד לקנות את כל חלקי האריח שאתה עשוי להזדקק מראש. זה יחסוך נסיעות רבות הלוך ושוב לחנות. אם אתה קונה תוספת, רוב החנויות יאפשרו לך להחזיר את מה שאתה לא משתמש.

כדי להניח את האריחים, תצטרך דבק טוב. השם הגנרי לדבק אריחים הוא "דקיק". דבק מעורבב מראש (שהוא לא ממש דק בכלל) נקרא מסטיק. זהו סוג הדבק הקל ביותר ליישום, אך יוצר את הקשר החלש ביותר עם האריח. אין להשתמש במסטיק עבור אריחי ריצוף, מכיוון שאין לו נותנים כשהם יבשים וכל תנועה של הרצפה עלולה לגרום לה להשתחרר.

טינסט אמיתי הוא מלט עם מגוון רחב של תוספים כדי להפוך אותו לגמיש יותר ולהחזיק מעמד זמן רב יותר כשהוא רטוב. בדרך כלל זה מעורבב עם מים- ככל שיותר מים, הקשר האולטימטיבי חלש יותר. ניתן גם לערבב אפוקסי בצורת שרפים ומקשים לחיזוק הקשר, אך קשה לעבוד איתם בגלל זמן הייבוש הקצר שלהם.

תצטרך גם להחליט על הצבע והמרקם של הדיס עבור האריח שלך. הדיס יכול להיות מחוספס (עם הרבה חול בתוכו) או חלק (עם בעיקר מלט). הדיס לא מתווסף עד שהאריח הונח והוגדר.

אם הדיס זהה לצבע האריח (או קרוב אליו), הוא יעניק מראה רשמי יותר. אם הדיס הוא בצבע מנוגד, המראה יהיה יותר דרמטי וקז'ואלי.Source by Tauqeer Ul Hassan