מדריך לניקוי חומץ שנשפך על השטיח

מדריך לניקוי חומץ שנשפך על השטיח

פברואר 6, 2022 0 By admin

חומץ יכול לשמש בהרבה דרכים שונות בתוך הבית שלך. הוא משמש בעיקר כמרכיב במטבח כדי לעזור להפוך כמה מנות לנעימות וטעימות. זה גם משמש לפעמים כדי להסיר כתמים וכתמים על הבגדים או הבד שלך מכיוון שהוא יכול להיות תחליף ממש טוב לחומרי ניקוי מסחריים.

למרבה הצער, אם תשפכו חומץ על השטיח, זה יכול ליצור נקודה ולהשאיר אחריו ריח חזק שלא יחמיא לשטיח שלכם. בעוד חומץ טוב בשילוב עם מים וכמה חפצים ביתיים אחרים כדי ליצור פתרון ניקוי, שפיכת חומץ מרוכז היא לא משהו שאתה רוצה שיהיה על השטיח שלך.

כדי לשמור על השטיח שלך יפה ונקי, אתה צריך לדעת איך לנקות את הבלגן הזה מיד. להלן כמה מהצעדים שעליך לנקוט כדי לנקות כראוי חומץ שנשפך על השטיח שלך.

1. ספג את עודפי החומץ שנשפך על השטיח על ידי שימוש בספוג נקי וטביעת הנשפך. זה יעזור להסיר את החומץ כך שהדבר היחיד שאתה צריך להתמודד איתו הוא הכתם או הכתם, כמו גם הריח החזק שהוא השאיר אחריו על השטיח.

2. הכינו תמיסת ניקוי לכתם החומץ או לכתם על השטיח. מה שיעבוד מצוין עבור סוג זה של כתם הוא פתרון ניקוי מבוסס חומרי ניקוי שתוכל ליצור בעצמך. פשוט ערבבו כפית של חומר ניקוי כביסה שאינו מלבין עם ליטר מים חמימים כדי ליצור תמיסת ניקוי שימושית. לאחר מכן, השתמש בזה על החלק המוכתם של השטיח.

3. השתמשו במטלית לבנה נקייה כדי לספוג את כתם החומץ שנותר מאחור על השטיח. עשה זאת שוב ושוב עד שכל הכתם נעלם. זה יכול לקחת קצת זמן אבל מה שחשוב הוא שתמשיך לספוח עד שהכתם יוסר לחלוטין.

4. שטפו את אזור השטיח עם כוס מים חמימים כדי לעזור לשטוף כל שאריות שעלולות להישאר מאחור. אם השטיח עדיין מריח כמו חומץ, השתמש שוב בחלק מתמיסת הניקוי ולאחר מכן ספוג את האזור עד שהריח כבר לא קיים. יבש את האזור לחלוטין בעזרת סמרטוטים נקיים כדי לסיים את העבודה.

לשפוך חומץ יכול להיות קשה לכל אחד לנקות על השטיח, אבל עם המדריך שלמעלה יהיה לך קל יותר לנסות לתקן את הבעיה הזו. נסה את זה ותראה באיזו מהירות אתה יכול לגרום לשטיח שלך להיראות יפה ונקי פעם נוספת.Source by Johnny D Sol