מדריך להלבנת שיניים מימן מי חמצן

מדריך להלבנת שיניים מימן מי חמצן

פברואר 2, 2022 0 By admin

במשך שנים רבים משתמשים במי חמצן להלבנת שיניים, במאמר זה אגלה לכם מהו מי חמצן, וכיצד להשתמש בו על מנת להלבין את השיניים. אני גם אתן לך מידע על תופעת הלוואי של השימוש בו.

ראשית, כדאי לדעת מהו מי חמצן. זהו כימיקל מגיב מאוד שעשוי ממימן וחמצן. הוא משמש בדרך כלל להלבנת נייר וטקסטיל, ובבית החולים הוא משמש בדרך כלל כחומר חיטוי. לכן, מי חמצן משמש בתחומים רבים, וכיום הוא משמש גם כמלבין שיניים.

כיצד להשתמש בו כמלבין שיניים

כדי להשתמש בו כמלבין שיניים, הדרך המוכרת ביותר היא על ידי שילובו עם סודה לשתייה עד שהיא הופכת למשחה ואז אתה יכול להוסיף משחת שיניים כדי לתת לו קצת טעם כדי שהטעם לא יהיה מוזר מדי עבורך כשאתה משתמש בו. זה כדי לצחצח שיניים.

אתה צריך לצחצח שיניים באמצעות השילוב הזה פעם עד פעמיים בשבוע, וכל מה שאתה עושה אל תבלע אותו כי זה עדיין כימיקלים מאוד תגובתיים שלא אמורים להיבלע.

תופעות הלוואי של מי חמצן הלבנת שיניים

מכיוון שמדובר בכימיקלים מאוד תגובתיים, אתה יכול לצפות לכמה תופעות לוואי בעת שימוש בכימיקלים המשמשים בדרך כלל למטרות תעשייתיות כדי להלבין את השיניים שלך. תופעות הלוואי הן רגישות מוגברת של השיניים שלך, אבל זה בדרך כלל רק באופן זמני כל עוד אתה מערבב את זה נכון כשאתה יוצר את הדבק לא אמורות להיות תופעות לוואי חמורות.

הלבנת שיניים מי חמצן בטוחה כל עוד אתה יודע איך להשתמש בו נכון, אם אתה עדיין חושש להשתמש בו להלבנת שיניים, אולי תשקול להשקיע במוצרי הלבנת שיניים ביתיים. יש ניסיון חינם של מוצרים אלה.Source by Terry Hirako