מדוע שימוש בסבון פילינג טוב לעור שלך בחורף

מדוע שימוש בסבון פילינג טוב לעור שלך בחורף

ינואר 13, 2022 0 By admin

די בשימוש בסבון רגיל או בסבון נוזלי, אולם לפעמים העור מגורה והוא זקוק לטיפול נוסף. זה כאשר השימוש בסבון פילינג הוא נהדר מכיוון שהוא מסיר את תאי העור המתים משכבת ​​העור העליונה. מכיוון שסוג סבון מסוים זה מכיל חומרי לחות שונים, השימוש בו בחורף מושלם כאשר יש לך עור יבש וסדוק. לא רק זה, אתה יכול להשתמש בו גם כאשר העור שלך לא אחיד.

אתה יכול למצוא סבוני פילינג עם ריכוז עדין יותר, כגון מלח ים, שיבולת שועל, חריצי אפרסק ואפילו סוכר חום. אחרים מכילים פורמולות חזקות יותר שיעבדו קשה יותר על העור שלך, כולל כימיקלים שונים וחומצה גליקולית. אם אתה הולך על הסוג הלא נכון לעור שלך, אתה עלול לגרום לו נזקים, אז אתה צריך להיות בררני לגבי הסוג שאתה קונה. אתה עלול לקבל בעיות החל מגירויים בעור ועד כוויות ופריצות עור. אם העור שלך רגיש מאוד, לכו על העדין ביותר שאפשר.

כאשר אתה משפשף את הסבון הזה על העור שלך, אתה משפר את נטיות הפילינג והרענון הטבעיות של העור, מה שאומר בעצם שאתה נותן עיסוי ראוי לידיים ולגוף שלך. האלמנטים הטבעיים והסינטטיים בסבון מסייעים לך בהסרת תאי העור המתים ובו בזמן נפטרים משאריות העור הקשות.

מוקדם יותר נשים כבר השתמשו בסבונים ביתיים משיבולת שועל וחול על מנת לקלף את עורן ולהפוך אותו לחלק ורענן יותר. היצרנים לקחו כעת את הנוסחה הזו, שיפרו אותה בחומרים סינתטיים שונים כדי להגביר את תכונות הסבון והוציאו סבון נהדר המשמש בכל העולם על ידי אנשים הזקוקים לטיפול נוסף זה לגופם. כמובן, סבון הפילינג הוא הרבה יותר עדין בימינו מהזן הביתי שהיה פעם בימים עברו.Source by Abraham E. Donovan