מדוע גברים צריכים להשתמש בשטיפת גוף

מדוע גברים צריכים להשתמש בשטיפת גוף

פברואר 2, 2022 0 By admin

במשך רוב ההיסטוריה שטיפת גוף וסבון נעשו בעיקר לנשים. גברים, בהיותם גברים, רק רצו להתנקות ולא להריח כמו ילדה. הייתה, ועדיין קיימת, סטיגמה עבור בחורים להשתמש במוצרים מסוג זה כי הם לא רוצים להיראות נשיים מדי. אבל השוק של היום הורחב כדי למקד לגברים בצורה הרבה יותר גדולה בעבר, וחבר'ה צריכים לנצל את הטרנד החדש הזה.

בימינו, לשטיפת הגוף יש שפע של ריחות ושימושים שלא נשמעו כשאביך גדל. ישנם מוצרים המעניקים לחות, כאלה המכילים מנטול, שטיפות אנטי בקטריאליות ועוד. וכל אחד מסוגי המוצרים האלה מגיע במגוון ריחות כמו "הלם" ו"אזור אדום" שלא מריחים כמו אישה.

אבל אז מה?" אולי תשאל. אני רק רוצה להיות נקי, "אני לא צריך להריח כמו אזור אדום. זה עדיין ילדותי". אם נניח בצד את העובדה ששטיפת גוף גם לא מגיעה ללא ריח, או דיאל ו-Zest קלאסיים כמו הסבון של אביך, יכולים להיות להם כמה יתרונות טובים מאוד לעור שלך שהסבונים הקלאסיים לא יכולים לעשות.

יתרון אחד הוא שהם נוטים להשאיר פחות שאריות על העור שלך, מה שהופך אותו לטוב יותר עבורך. מכיוון שהנוזל נשטף הרבה יותר קל מהמוצקים בסבון, יש פחות סיכוי לגירוי בעור בגלל שאריות מוצקים שיושבים על העור שלך. כמו כן, סבון פשוט מכיל מינרלים ששטיפת גוף לא מכילה, כך שהם לא נשארים גם על העור שלך.

יתרון נוסף הוא שהם קלים יותר לשימוש מאשר סבונים, מכיוון שניתן להשתמש בהם ביעילות על השיער שלך וגם על העור. אז בהתאם לסוג המוצר שבו אתה משתמש, ייתכן שתוכל לוותר על הסבון והשמפו ביחד. איזה בחור לא אוהב את הרעיון של לחסוך כסף ולצאת מהמקלחת מהר יותר ויעילה יותר? במקום לשים את הסבון ולהשתמש בבקבוק נפרד של שמפו, פשוט תשטפי את עצמך בשטיפת גוף ושפשפי הכל. בוצע.

לבסוף, בנות אוהבות בחור שמריח טוב. שנהב ואביב אירי, ו-Dial היו בסביבה לנצח. בטח שהם מנקים אותך, אבל הם לא בדיוק מרפרפים על הבנות. המוצרים של היום, בנוסף להיותם טובים יותר לעור שלך, מציעים מגוון ריחות שבטוח ינצחו את הנשים. הערה אחת, צריך יותר מריח טוב כדי להשיג את הילדה, אבל זה לא כואב.

אז עם הדברים האלה בחשבון, אין סיבה להירתע משטיפת הגוף לגברים. ברגע שאתה נכנס לשטיפות והריחות השונים, עליך לבדוק את הזנים המיוחדים שמתאימים אפילו יותר לעור שלך מאשר מותגי החנויות. מפיקים כמו ג'ק בלאק ו-MenScience יוצרים כמה מוצרים מעולים שיעניקו לך אפילו יותר יתרונות מאשר השטיפות של הטחנה.Source by Michael T Quinn