לתת לסוס שלך אמבטיה – מה שאתה צריך לדעת מאף ועד זנב

לתת לסוס שלך אמבטיה – מה שאתה צריך לדעת מאף ועד זנב

ינואר 1, 2022 0 By admin

לתת לסוס שלך אמבטיה דומה לשטיפת המכונית שלך. אתה מתחיל בצד הקדמי השמאלי, פונה למטה בצד אחד, שוטף את הגג, שוטף את הפאנל האחורי ומקפיד לא לפספס את החלקים הנמוכים יותר על המכונית ואז ממשיכים לצד השני. אם תפספסו כמה מקומות, תוכלו לדעת. סוסים צריכים את אותה תשומת לב לפרטים לתוצאות טובות. חלק מהכלים שתזדקק להם הם:

  • צינור עם לחץ מים טוב, רצוי כזה שיש לו גישה לשקע מים חמים כך שתוכל להשתמש בעול ולהיות מסוגל למזג מים חמים וקרים כי סוסים מעדיפים מים חמים על פני מים קרים.
  • שני דליים, לפחות שלושה ליטר כל אחד,
  • עדיף שני ספוגים טובים שיש להם גמישות מסוימת,
  • מגרד זיעה ושמפו סוסים באיכות טובה. זה יהיה שמפו שנועד לנקות את הסוס שלך ביסודיות עם כמויות קטנות של מוצר ויישטף בקלות רבה.

להיות נקי הוא בהחלט לא בראש סדר העדיפויות בחייו של סוס. למעשה, התגלגלות בבוץ או הלכלוך היא העדפה שלהם. כנראה שגלגול הלכלוך קשור לשריטות והגנה עליהם מפני עקיצות זבובים ועשבונים מעצבנים.

הצו הראשון של לתת לסוס שלך אמבטיה יהיה למלא את שני הדליים שלך במים חמים; דלי אחד עם שמפו וספוג אחד, והדלי השני רק עם מים חמימים וספוג נקי. או לשים את הסוס שלך על הקשרים הצולבים על מתלה הכביסה, או שמישהו יחזיק את הסוס שלך עומד ישירות מול הסוס. השתמשו בצינור והתחילו מאחורי האוזניים והתחילו לשטוף את גוף הסוס תוך הקפדה שלא יכנסו מים לאוזני הסוסים. קבלת מים לאוזניים אינה מקובלת. הקפד לקום מתחת לבטן שלהם, בין רגליהם, להרטיב את גבם ולמעלה מתחת לרגליהם האחוריות, מתחת לזנב לאורך כל הרגליים. להרטיב את הסיפור כמו שאתה חייב גם לעשות שמפו את הזנב שלהם, כמו גם זה עוזר לחלק מהסוסים להתחכך. לך לצד השני של הסוס ועשה בדיוק את אותו הדבר.

התחל עם הדלי שיש בו שמפו במים. ספוג את ראש הסוסים, מלפנים, מתחת ללסת ומאחורי האוזניים ובין האוזניים. ברגע שתסיימו, קחו את הספוג מהדלי השני שיש בו את המים הצלולים ושטפו את פני הסוסים שלכם וטבלו היטב את הספוג במים, שטפו את ראשם שוב ושוב עד שכל השמפו נעלם.

לאחר מכן החזיקו את הדלי עם השמפו במים ביד שמאל, השתמשו ביד ימין, המשיכו לטבול את הספוג במים ועל הסוס תוך כדי שאתם מכסים את גוף הסוסים וכן יורדים את רגליהם מבפנים ומבחוץ, על גבי הסוסים. גב, גב, למעלה מתחת לבטן ובין רגליהם, למעלה מתחת לזנב, במורד הרגליים האחוריות אל הפרסה ואז אל הצד השני. כשאתה מגיע לגבעול בצד השני של הסוס, אתה עושה את הזנב. התחל בחלק העליון של הזנב כאשר הספוג הסבון מעביר אותו עד קצה הזנב. שפשפו את החלק העליון של הזנב עם מי הסבון והאצבעות.

לבסוף, השתמש שוב בצינור שלך, לא יהיה צורך לשטוף את ראש הסוסים שלך, רק את שאר הגוף שלהם וודא שאתה מתיז מתחת לבטן, בין רגליהם, מתחת לזנב, שוטף את הזנב עד שהמים יתנקו. . לאחר מכן תיקחו את מגרד הזיעה ותגרדו את גופם, לא את הרגליים, ותרדו כמה שיותר מים עודפים. אל תהפוך את הסוס שלך החוצה ואל תכניס אותם לתא עד שהם יתייבשו מכיוון שהם יתגלגלו מיד ויהפכו שוב לסוס המלוכלך הזה.

ככל שתתן יותר אמבטיות, כך אתה תהיה מהיר יותר במטלה זו. חתנים מקצועיים, בעזרת צינור לחץ גבוה יכולים לרחוץ סוס תוך כחמש דקות. זה כנראה ייקח לך הרבה יותר זמן בתחילת חווית הלמידה הזו. סוסים נקיים הם מראה נעים לראות, אז הישארו שם כשהתרגול עושה מושלם ואתם תהיו חכמים לרחוץ את הסוס שלכם תוך זמן קצר.Source by Beverly Jansen