למה Lumpy Mail כל כך יעיל ככלי שיווקי

למה Lumpy Mail כל כך יעיל ככלי שיווקי

ינואר 30, 2022 0 By admin

ישנם שני סוגים של מעטפות שימשכו את תשומת ליבו של הקורא בערימת דואר. האחת היא מעטפה בכתב יד. השנייה היא מעטפה מסורבלת שמבטיחה להכיל יותר מסתם עוד שטר או מכתב משעמם. רוב האנשים סקרנים באופן טבעי. אם יש סיכוי לקבל מתנה או פינוק, אז לכל הפחות הם הולכים לפתוח את המכתב כדי לגלות מה יש בפנים. זו אחת הסיבות לכך שדואר גושי כל כך יעיל.

דברים שכדאי לחשוב עליהם עם דואר מגושם

סקרנות היא כלי שתוכל להשתמש בו לטובתך כאשר אתה עובד על קמפיין דיוור ישיר. חשבו על פריטים קטנים שתוכלו לכלול במכתבכם שיהפכו את המעטפה למסורבלת ולכן יגרמו לקוראים שלכם להיות מספיק סקרנים כדי לפתוח אותה. היזהר להשתמש רק בפריטים שיישארו שלמים. ביסקוויטים למשל פשוט יגמרו כחופן של פירורים שמנוניים. קמפיינים עם שוקולדים עדיף לעשות בחודשי החורף הקרירים יותר, אחרת גם זה יכול להיגמר כבלגן דביק. אם אינך רוצה להשתמש בתמונות פשוטות, שקול חיתוך ספוג. זו יכולה להיות דרך יעילה מאוד להפוך את המעטפה למסורבלת אך להבטיח שהמסר שלך יישאר שלם.

סיבה לקרוא את המכתב שלך

עם מסעות פרסום של דיוור ישיר אתה צריך לתת ללקוחות הפוטנציאליים שלך סיבה משכנעת לפתוח ולקרוא את המכתב שלך. מכיוון שאנשים מופגזים בכל כך הרבה מידע וכל כך הרבה הצעות מכירות על בסיס יומי, אתה צריך למצוא דרך יצירתית למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים שלך. תן להם משהו להיות סקרן לגביו וכבר יש לך רגל בדלת. הנה כמה רעיונות שהם מאוד יעילים:

  • כלול טבלית כאב ראש עם המשפט: "האם העסק שלך עושה לך כאב ראש? אני יכול לעזור". לאחר מכן המשך להסביר איזה שירות עסקי אתה מציע.
  • צרף גפרור לראש המכתב. בהקדמה שלך אתה יכול להסביר שיש לך רעיון לוהט על איך להרוויח כסף בעסק שאתה רוצה לחלוק.
  • אם אתה חברה לאירועים או אירועים, אתה יכול לכלול בלון: "פיטר היקר, אם אתה חושב על רעיונות לאירוע העסקי הבא שלך או לחגיגה, נוכל לעזור לך…"
  • אתה יכול לכלול שוקולדים. אתה יכול אפילו להתאים אישית את עטיפות השוקולד. ואז בהקדמה שלך תוכל לומר משהו על עסקה מתוקה לספר להם עליה.
  • כלול מגבת פנים והערה: "האם העסק שלך גורם לך להזיע? האם זה מרגיש כמו מאמץ מרתון אינסופי? אני יכול לעזור".

עבור רוב האנשים, קבלת הפתעה בדואר היא סטייה מבורכת מיום עבודה ממוצע לחוץ. מעטפה מסורבלת עם כתובת בכתב יד נוטה הרבה יותר למשוך את תשומת ליבו של אדם מאשר מעטפה מודפסת במראה תאגידי. לא כל מכתב צריך להיות דואר מגושם, במיוחד אם אתה שולח סדרה של מכתבים. אתה יכול להחליט באיזה שלב זה יהיה הכי יעיל במסע הפרסום שלך. היו יצירתיים ותהנו עם זה. אם תעשה זאת, תוכל להיות בטוח שגם הקוראים שלך יהנו ממנו.Source by Melina Abbott