למה אתה צריך סבון כביסה מיוחד עבור חיתולי בד

למה אתה צריך סבון כביסה מיוחד עבור חיתולי בד

ינואר 12, 2022 0 By admin

עשית את הצעד הראשון לקראת הורות ירוקה אחראית על ידי קניית חיתולי בד לתינוקך. מזל טוב! לא רק שההחלטה הזו עזרה לך לחסוך כסף בחיתולים שאתה קונה, אלא שעם הזמן תפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך ותקטין את כמות הפסולת המגיעה למזבלות. עם זאת, חשוב שתדעו כיצד לטפל בחיתולים שלכם כדי שיחזיקו מעמד לאורך שנות הפעוט ועד לאימון בסיר. שימוש בסבון כביסה נכון הוא חיוני.

אם אתה חדש בחיתולי בד, ייתכן שחשבת תחילה שכל מותג של חומרי ניקוי יתאים. אם זה מספיק טוב לבגדים שלך, זה מספיק טוב לתינוק, נכון? ובכן, בהתחשב בכך: במהלך השנים הראשונות עורו של ילד צעיר רגיש מאוד. הוא נוטה לפריחה בקלות – וזו הסיבה שאמהות תמיד מחזיקות בהישג יד איזה קרם או אבקה כדי לטפל באדמומיות, וכל דבר שנוגע במכנס החיתול הפנימי הולך להיות על התינוק שלך עשרים וארבע שעות ביממה. אתה רוצה להימנע משימוש בסבונים או בדטרגנטים עם ניחוחות או כימיקלים שעלולים לגרום לתגובה אלרגית או לגירויים.

ישנם מותגים מיוחדים של סבון חיתול בד הזמינים דרך קמעונאים של אביזרי תינוקות. ליצרנים מסוימים של חיתולי בד יש אפילו חומר ניקוי נלווה הנמכר בנפרד מהכיסויים והתוספות שלהם. אם אתה מודאג לגבי המחיר, מכיוון שסביר להניח שתוציא יותר על חומרי ניקוי מאשר חיתולי בד, אתה יכול לנסות מותג גדול בתנאי שהוא טבעי ואורגני ככל האפשר ואינו כולל בשמים, צבעים, מבהירים או אנזימים אחרים.

דבר נוסף שאתה רוצה לשים לב אליו הוא שאריות חומרי ניקוי. הסרט הזה שנותר מאחור על בגדים וכיסויי חיתולים יכול למעשה להזיק לחיתול ולגרום לנזילות ופתילות עתידיות. כשאתה קונה סבונים עם תוספים המיועדים לשמירה על כתמים וריכוך בד, אתה מסתכן בסיכון הזה.

שוחח עם הורים אחרים מחתלי בד על מה שהם ממליצים ליום הכביסה. ככל שהכביסה טהורה יותר, כך כיסויי הבד שלך יחזיקו מעמד זמן רב יותר.Source by Kathryn Lively