למד לטפל נכון בחיתולי הבד שלך

למד לטפל נכון בחיתולי הבד שלך

ינואר 10, 2022 0 By admin

אחד ההיבטים המאתגרים ביותר בבחירת חיתול בד הוא ללמוד כיצד לשטוף אותם כראוי. זה כנראה לא משהו שהורה חדש היה חושב עליו בהתחלה. על מנת לשמור על חיתולי הבד שלך בכושר טיפ-טופ, ספיגה נכונה של נוזלים ולא נזילות, עליך להקפיד על כמה כללי אצבע בסיסיים לכביסה. זוהי ערכת ההוראות הבסיסית שנמצאת ברוב מותגי החיתולים.

• השתדלו לשטוף כל 2-3 ימים

• הגדר את מכונת הכביסה על מפלס המים הגבוה ביותר (בדרך כלל עומס גדול ברוב מכונות הכביסה)

• לכבס 10-15 חיתולים בכל פעם

• בצע שטיפה קרה ראשונית ללא חומר ניקוי – לאחר מכן כביסה חמה מלאה עם 1/3 הכמות הרגילה של חומר ניקוי ללא תוספים – ולאחר מכן בצע את זה עם שטיפה קרה נוספת אחרונה

במחזור השטיפה האחרון, אנשים אוהבים לעתים קרובות להוסיף משהו – שפריץ של חומץ (איננו ממליצים על כך לאנשים עם מים קשים) או אפילו כמה טיפות של שמן עץ התה, בשל תכונות החיטוי והריח הרענן שלו. הוספת מעט סודה לשתייה לכביסה החמה יחד עם חומר הניקוי עוזרת גם היא לשחרר הצטברות סבון.

לגבי ייבוש, זה מאוד משתנה בהתאם לחיתול. ברור שככל שתשתמש פחות במייבש כביסה על כל סוג של בגדים, כך הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר ללא קשר לסוג. חיתולים עם בטנת PUL (זהו האיטום הפנימי של כיסויים, כיסים ובדרך כלל הכלים) יש לייבש אותם על חם בערך פעם בחודש גם אם בדרך כלל לא משתמשים במייבש על בסיס קבוע שכן זה עוזר מחדש -לאטום כל סדקים או חורים המתרחשים כחלק מבלאי רגיל. מלבד זאת כדאי להתייחס להוראות הנפרדות של כל חיתול כדי לראות אילו ממליצים לייבוש ואילו ממליצים לתליה. ככלל אצבע נוסף, אם אתה יכול לתלות אותו לייבוש ויש לך זמן ומקום לתלות בגדים, אז עשה זאת.

חומר הניקוי שתבחר הוא הדבר הבא שצריך לחשוב עליו. הדברים החשובים ביותר שיש לחפש בחומר ניקוי חיתולים הוא למעשה היעדר החומרים הללו (שקשה יותר לדעתך להבין רק מקריאת התוויות על מיכלי חומרי הניקוי!) – המרכיבים הבאים ישאירו הצטברות על שלך חיתולים ועם הזמן כושר הספיגה שלהם ולעיתים קרובות איכותם יפחת באופן אקספוננציאלי.

• מבהירים, מלבינים ומרככים מלאכותיים

• אנזימים

• ריחות מלאכותיים

• סבון טהור

אלו הן כמה טעויות נפוצות שהורים טריים עושים וכיצד תוכל להימנע מהן בעצמך.

1. שימוש במרכך כביסה או סדינים: זה רעיון ממש גרוע! מוצרים אלה נדבקים לחיתולים שלך ובעצם מונעים מהם לספוג רטיבות. כמו כן, בזמן שאתה מחתל בד אתה ממש לא צריך להשתמש בהם גם על הכביסה הרגילה שלך, מכיוון שהם נוטים להצטבר בחלק הפנימי של מכונת הכביסה והמייבש ואז מושקעים על החיתולים. לפני שאתם מכבסים את החיתול הראשון שלכם, אם השתמשתם בעבר במרככים, תנו לחלק הפנימי של המכונות שלכם לנגב היטב עם מטלית ומעט חומץ לבן רק ליתר ביטחון.

2. כביסה של דברים אחרים כגון סמרטוטים עם החיתולים שלך: הרבה כימיקלים, כמו אלה שבדרך כלל נמצאים במוצרי ניקוי, כמו גם סוגים מסוימים של נשפך מכילים שמנים ושאריות שיכולים להיות מושקעים על החיתולים שלך במהלך הכביסה והייבוש ויפחתו או למנוע ספיגה. אם אתה מכניס כמות מופרזת של שמן בתמיסה שלך אז זה עשוי להיות משהו שצריך לקחת בחשבון.

3. שימוש בקרמי פריחה עם פליס, בד זמש ומיקרופייבר: כל כך קשה להימנע מזה לפעמים – אני לא יכול להגיד שלא עשיתי את זה אבל אזהיר שקשה מאוד להסיר מהסיבים האלה. מה שאנו ממליצים יהיה להשתמש בתחפושות נייר או כאשר לתינוקת שלך יש פריחה שדורשת שמנת, השתמש בכמה קיפולי כותנה פשוטים. ניתן להרתיח אותם אם השמנת לא יוצאת בכמה כביסות חמות, מכיוון שקל יותר לנקות את הסיבים הטבעיים.

על ידי ביצוע כמה מהטיפים והטריקים האלה כל אחד יכול להצליח בחיתול בד, מה שיאפשר לו לא רק לחסוך כסף, אלא גם לעזור לשמור על כדור הארץ מקום טוב ונקי יותר לחיות בו.Source by Katie C Ham