לכו על אתגר הלבנת עור של 60 יום!

לכו על אתגר הלבנת עור של 60 יום!

פברואר 18, 2022 0 By admin

הלבנת עור עשויה להיראות קלה בהתחלה, אבל אדם יכול מיד להיות מאוכזב ולאבד עניין מכיוון שהוא לא רואה תוצאות לאחר הניסיונות הראשונים. הלבנת עור יכולה להיות קשה בהתאם למצבך או לסביבה שאליה אתה נוהג לחשוף את העור שלך. אם יש לך בעיות היפרפיגמנטציה כמו נמשים או מלזמה, התוצאות עשויות להשתנות בהתאם לתגובתו של כל אדם למוצר ההלבנה. בנוסף, אם תחשפו את עורכם מדי יום לשמש, גם לא תקבלו השפעות מיידיות.

אז הנה אתגר פשוט עבורך. רק שתדעו ותבדקו בעצמכם אם מוצרי הלבנת עור עובדים, למה שלא תנסו אתגר להלבנת עור של 60 יום. זה יכול להיחשב לאתגר כי אתה צריך לשנות את משטר היופי הקבוע שלך. זה לא משהו דרסטי אז אל תדאג. אתה גם תשתמש במוצרים טבעיים שמשמעותם כמעט ללא תופעות לוואי.

ראשית, עליך להחליף את הסבון שבו אתה משתמש כשאתה מתקלח או מתרחץ. השתמש בסבון חומצה Kojic. זה תוכנן במיוחד כדי לעזור להלבין את העור שלך. אתה יכול גם ללכת על חומצה קוג'ית עם סבון גלוטתיון. יש לו שתי הלבנת עור שונות ומשאיר את העור שלך רך ולחות. הקפד להשתמש בזה כל יום כשאתה מתקלח או מתרחץ או אפילו אם אתה רק שוטף את הפנים שלך, פעולה זו תעזור לחזק את תהליך ההלבנה.

לאחר המקלחת, מרחי מעט קרם חומצה קוג'ית גם על העור שלך. מומלץ להשתמש בזה באזורים בעור החשופים בדרך כלל לאור השמש. כדאי להתמקד גם באזורים כהים בעור. כמו במלסמה או בנמשים, תראה כתמים כהים או כתמים על העור שלך שנגרמו משני המצבים השונים הללו. מריחת קרם חומצה קוג'ית על אזורים אלו במיוחד תזרז את תהליך הלבנת העור.

לאחר השלבים האלה, הקפד למרוח מעט קרם הגנה מפני שמש. שוב, פשוט השתמש בזה על חלקים בגוף שלך שלא יהיו מוגנים מקרני השמש. כמו כן, יש למרוח שוב קרם הגנה במיוחד אם תישאר תחת השמש לפרקי זמן ארוכים. מומלץ להימנע מחשיפה ישירה לאור השמש מכיוון שהדבר עלול לגרום לייצור נוסף של מלנין שהוא הפיגמנטציה של העור שלנו. אם זה בלתי נמנע, צמצם אותו במידת האפשר על ידי שימוש במטריות כשאתה עוזב את הבית שלך. לאחר שהיום שלך נגמר, הקפד לשטוף את הפנים והגוף שלך. חזור על משטר היופי החדש שלך.

שגרת הלבנת העור הזו היא למעשה קלה במיוחד ואינה דורשת הרבה מוצרים שונים. כמו כן, חומצה קוג'ית עם סבון גלוטתיון וקרם חומצה קוג'יק הם זולים להפליא וזמינים באינטרנט. האתגר הזה לא רק ילבין את העור שלך, אלא גם יעזור לך להתמודד עם מצבי העור הכל כך ברורים כמו מלזמה ונמשים. אם תעקבו אחר אתגר הלבנת העור הקל הזה של 60 יום ותתמידו בהליך המפורט לעיל, מובטח לכם בעיקר לראות שינוי ניכר בגוון העור שלכם. ברגע שתראה את התוצאות, תהיה לך מספיק מוטיבציה להמשיך. היצמד לאתגר הקל הזה של 60 יום הלבנת עור ולעולם לא תצטרך לדאוג שוב לגבי גוון עור כהה לא אחיד.Source by Martina Gerste