לוח המחיקה היבש – מסר נסתר

לוח המחיקה היבש – מסר נסתר

ינואר 31, 2022 0 By admin

אם עקבת אחרי כל אחד מהפוסטים/בלוגים/מאמרים שלי, אתה יודע שלעתים קרובות אני מבטא את רגעי ה"אהה" או הידע שלי באמצעות אנלוגיות. המוח והידיעה הפנימית שלי ישחקו עם רעיון לזמן מה, יאסוף מידע, רעיונות וידע עד שהוא ישפך החוצה על דף. לפעמים זה מיידי ולפעמים זה כוויה איטית. התהליך האחרון שלי היה צריבה איטית.

במשך השבועות האחרונים מוחי שיחק ברעיון של לוח מחיקה יבש, ואז מוקדם בבוקר, ברגע שקט, כל המחשבות התאחדו. תצטרך להשתמש בדמיון שלך כדי לעקוב. אני מבטיח לא למתוח את זה יותר מדי, אבל אצטרך את הנכונות שלך לשחק.

תחילה נדמיין שאנו מכסים קיר גדול בצבע הלבן המהודר המדמה את פני השטח של לוח מחיקה יבש. זה חומר נהדר. ניתן להפוך כל קיר בחלל משרדי ל"זירת מוח". כעת, בעזרת סרט צייר כחול, צור מלבן ענק, וממסגר חלק מהמשטח הלבן שנצבע זה עתה. מה שאתה צריך לראות בעיני רוחך הוא קיר לבן וטהור גדול, ואזור על הקיר הזה חסום על ידי מסגרת של סרט כחול. השאר לפחות 1 רגל מעל ולצדדי המסגרת שלך ו-3 -4 רגל מתחת. תשיג את התמונה? מעולה, בואו נמשיך הלאה. תפסו טוש מחיק שחור ושחור ורשום את המילים הבאות בתוך האזור הממוסגר הדמיוני שלכם:

סיבת שורש, שורש מרובע, צמח, טראומה, תזוזה, נקודת אפס, טכניקות, טרמינולוגיה, פחד, שתיל, זרעים, פציעה, מחלה, ריפוי, חטא מקורי, נקודת התחלה, מרפא, אנרגיה, קוונטיום, פחד, , אימון, מילים, גבישים, הורדה, נוסחה, ספרים, סיפורים, עדויות, מאמץ, פחד, זרע, הגנה, גלי מוח, קידוד, מודאליות, זמן, מערכת אמונה… הוסף משלך.

מושלם… תסתכל היטב על היצירה שלך, באמת למד אותה. איפשהו שמסתתר על הקיר שזה עתה יצרת הוא התשובה לריפוי האישי שלך, לריפוי של אחרים ולריפוי עולמנו. עכשיו יש לי את תשומת הלב שלך! מה אם היכולת שלך לחזור לאיזון בכל רמה; האם זה רגשי, נפשי, פיזי או רוחני היה איפשהו בין כל המילים האלה? מה אם זה תמיד היה שם, ממש מול הפנים שלנו! ובכן, זה פשוט יכול להיות.

עכשיו קח מחק יבש, נסה למחוק את המילים שלך. קדימה, השתמש בבקבוק הדמיוני של חומרי ריסוס שאמור לעזור להסיר את הדיו. אני לא יודע מה איתכם, אבל הדמיון שלי יודע מה קורה על לוחות המחיקה היבשים האלה. נראה שהמילים אף פעם לא נעלמות לגמרי, נותר אובך אפור ומבולגן על הלוח. תארו לעצמכם שהבלגן המרוח האפור הזה אפילו חרג מגבולות הסרט הכחול שלכם. אוף, זה כל כך מתסכל, הספריי רק מדלל את הדיו והמחק פשוט נמרח את הבלגן הזה. אפילו כשאני משפשפת חזק זה פשוט נמרח ונמרח, ומשאיר את הערפל האפור העכור שמסתיר את הלבן הטהור של הפלטה המקורית שלי.

לאחרונה הייתה לחברה שלי אותה דילמה בעבודה שלה, היא התלבטה איך להחזיר את החומה למצבה המקורי. מפחדת שאם היא תשתמש ב"חומר" הלא נכון היא עלולה להרוס את גימור הצבע. בסופו של דבר, היא מצאה את הכלי הנכון. "ספוג מחק קסם"

האם תפסת את זה? האם חשת, ידעת או דמיינת את האמת הנסתרת?

כשאני מנסה למצוא את השלמות שלי בתוך המגבלות של המישור הזה של זמן ומרחב, אני בסופו של דבר מלכלך את המים. השלמות שלי, ההוד שלי, האיזון המושלם שלי, השלמות שלי אפשר למצוא רק כשאני נזכר, חוזר ומתחבר מחדש למי שאני באמת. המילים כתובות רק על פני השטח, הן לא חדרו ביסוד הצבע הלבן. המחלה, חוסר האיזון, הטראומה ואשליית הפרידה שלי לא חדרו להוויה שלי, הכל רוכב על פני השטח, נמרח מסביב ומסביב.

אני הפלטה הלבנה המקורית, הטהורה והמבריקת של היוצר שלי.

אז איך מנקים את הבלגן הזה?

הצעד הראשון הוא לדעת מה הבסיס שלך אניs: צפחה לבנה וטהורה אטומה ומלאת אפשרויות ופוטנציאל. נבראת בצלמו הזוהר של יוצרך.

שנית היא להיות מודעים: תפסו שמה שאתם מנסים, מאמינים, חוששים הוא רק לטשטש את מימכם ולכסות את הבסיס שלכם באובך עכור. החזר את תשומת הלב שלך לבסיס שלך.

לבסוף, יש לך את הכלים הנכונים: יש לך את היכולת לראות, להרגיש ולחוות את מי שאתה באמת. אתה יכול לבחור את הקסם של הידיעה שהקרן שלך הושפעה ומעולם לא הושפעה באמת מאשליית הבלגן העכור. מקד את תשומת הלב שלך והתחבר מחדש ל"תהילה" של מי שאתה, ואז ספוג את אמיתות השלמות שלך.

לעולם אל תפסיק לחלוםSource by Virginia Adams