כתמי מזון לתינוקות וכיצד להיפטר מהם

כתמי מזון לתינוקות וכיצד להיפטר מהם

ינואר 13, 2022 0 By admin

אין דבר גרוע יותר מאשר להרוס את אחת התלבושות הטובות ביותר של התינוק שלך עם כתם מזון לתינוק. רק טיפה אחת קטנה של מזון לתינוקות יכולה להרוס במהירות תלבושת שלמה. עם זאת, יש תקווה. כתמי מזון לתינוקות לא חייבים להרוס את בגדי התינוקות שלך. ישנם כמה צעדים פשוטים כדי למנוע את התרחשות הכתמים, כמו גם להסיר אותם אם הם יקרו.

ראשית, התחל על ידי שימוש תמיד בסינר. סינר לתינוק פשוט יעזור להגן על בגדי התינוק שלך ממזון התינוק. פעמים רבות קל יותר למנוע את היווצרות הכתם, מאשר לנסות להסיר את הכתם לאחר מכן. אתה יכול גם לתת לתינוק שלך נשיכות קטנות יותר. זה יעזור למנוע עודף מזון שנשפך מהפה שלו.

אם הבגדים של תינוקך עדיין הופכים מוכתמים ממזון התינוק, יש כמה צעדים מהירים וקלים שתוכל לנקוט כדי להסיר את הכתמים. חשוב מאוד שלעולם לא תגהצו או תייבשו את הבגדים במייבש עד להסרה מלאה של הכתם. אחרת החום מהמגהץ והמייבש יקבע את הכתם לצמיתות בבגדים.

פעמים רבות חומר ניקוי נוזלי יעזור בהסרת כתם מזון לתינוק. כל שעליך לעשות הוא לשים את חומר הניקוי ישירות על הכתם ולתת לו לשבת. ככל שהכתם גרוע יותר, כך תרצו להשאיר את חומר הניקוי על פני זמן רב יותר. לאחר שחומר הניקוי התייצב זמן מה על הכתם, שפשפו את חומר הניקוי לתוך הכתם. לאחר מכן, שטפו את הבגד לחלוטין. אם הכתם נעלם לחלוטין, תוכל לכבס אותו כרגיל.

שיטה נוספת שתוכלו לנסות להסרת כתמי מזון לתינוקות היא להקציף את הכתם בקרם גילוח. ניתן לשים את קרם הגילוח ישירות על הכתם ולתת לו להיספג כ-30-60 דקות. תרצו לוודא שאתם משתמשים בקרם גילוח מוקצף במקום בקרם גילוח ג'ל. לאחר שקרם הגילוח התייצב לזמן מה, שפשפו את האזור המוכתם ולאחר מכן שטפו. אם הכתם נעלם לחלוטין, לאחר מכן תוכל לכבס את הבגדים כרגיל. אם הכתם עדיין קיים, ניתן לחזור על השלבים לעיל על מנת להסיר לחלוטין את הכתם.

ניתן לערבב מי חמצן ומים כדי לסייע בהסרת כתמי מזון לתינוקות. השתמש ב-50 אחוז מים ו-50 אחוז מי חמצן. רססו את התערובת על הכתם והניחו לה לעמוד כ-30 דקות. לאחר מכן תרצה לשטוף את הכתם בתערובת של 50 אחוז מים ו-50 אחוז חומץ. לאחר שטיפה מלאה של הבגד, תוכל לכבס כרגיל.

יש מגוון מוצרים בחנות שעובדים מצוין על כתמי מזון לתינוקות. אתה יכול לטפל מראש בכתמים עם Shout או Zout. לאחר מכן תוכל לתת לבגד לשבת זמן מה ואז לכבס כרגיל.

כתמי מזון לתינוקות לא אומר שאתה צריך לזרוק את הבגדים של תינוקך החוצה. יש מגוון של שלבים שונים שתוכל לעשות כדי לנסות ולמנוע את הכתמים. עם זאת, אם הבגדים של תינוקכם עדיין מצליחים להכתים, ישנם מגוון טריקים שונים שתוכלו לנסות להסיר את הכתם. חשוב להסיר לחלוטין את הכתם לפני הכנסת הבגדים למייבש. בעזרת כמה שיטות פשוטות למניעה והסרת כתמים, תוכלו לשמור על מראה הבגדים של תינוקכם חדשים לגמרי.Source by Susanne Myers