כשאתה מחפש סבון טבעי לעור שלך, נסה סבון קוקוס

כשאתה מחפש סבון טבעי לעור שלך, נסה סבון קוקוס

פברואר 3, 2022 0 By admin

רוב האנשים חושבים שחפיסת סבון קוקוס חייבת להריח כמו קוקוס ולכן הם אף פעם לא מנסים את זה. עם זאת, אם הייתם לוקחים שני חטיפי ריח לא מבושמים, אחד עשוי ממים מזוקקים ישנים רגילים ואחר עשוי חלב קוקוס, והריח כל אחד מהם לא הייתם יכולים לדעת איזה מהם. הנה קצת סבון מייצר 101. כדי שמשהו ייחשב סבון, לכל הפחות, הוא חייב להיות עשוי משמן וזבת. בלי שני המרכיבים האלה יש לך רק דאודורנט בר, שום דבר אחר. זה לא משנה אם זה מיוצר על ידי חברות גדולות לארוחות ערב שמוכרות את המוצרים באיכות ירודה שלהם בכל סופרמרקט ברחבי ארה"ב או יצרנית סבון טבעי קטן יותר בעבודת יד. ברגע ששני הדברים הללו משולבים ומתערבבים יחד הם עוברים תהליך שנקרא ריכוך.

מים מתערבבים עם הרוטב כדי לדלל אותו ולהאט את תהליך הריכוך הזה. אם השובן אינו מדולל הוא יגיב לשמנים הרבה יותר מהר ויתמצק לפני שניתן להוסיף מרכיבים משניים כמו שמנים אתריים או עשבי תיבול טבעיים. לאחר הוספת החומרים המשניים ניתן לצקת את התערובת לתבניות. ספיגה יכולה להימשך עד 48 שעות. גם לאחר מכן, עדיין יהיו יותר מדי נוזלים בתוך הסבון ולכן הוא חייב לעבור את תהליך הריפוי. תהליך הריפוי נע בין ארבעה שבועות ומעלה. הכל תלוי בכמה נוזלים מלבד שמן ערבבת בסבון.

חלק מיצרני סבון מחליפים מים בחלב שונה, הם עושים זאת כבר זמן מה. הסיבה לכך היא כי כאשר משתמשים בחלב במקום מים, הסבון המוגמר מקבל איכויות שונות. סוג אחד של חלב שצובר פופולריות הוא חלב קוקוס. סבון קוקוס עשוי מהסוג הזה של חלב ואלה פשוט נפלאים. סוג זה של סבון עוזר ליצור קצף הרבה יותר קרמי, מבעבע ועשיר יותר מהבר המסורתי על בסיס מים. בניגוד לחלב פרה שלנו מגיע 100% מחומרים צמחיים. זה לא מגיע מהנוזל שנמצא בתוך הפרי. זה מי הקוקוס. החלב הרצוי שלנו מגיע מהבשר הלבן הקרמי בתוך קוקוס בשל. השלב הראשון בתהליך הוא כאשר הבשר מגורר לחתיכות דקות. לאחר מכן הבשר ספוג במים חמים ולבסוף מניחים אותו בבד גבינה שם הוא נסחט. כל הנוזל שיוצא מבד הגבינה הוא מה שאנחנו הולכים להשתמש להכנת סבון הקוקוס.Source by John Rose Jr