כמה יתרונות בריאותיים מפתיעים שתוכלו לקבל מהשום

כמה יתרונות בריאותיים מפתיעים שתוכלו לקבל מהשום

פברואר 13, 2022 0 By admin

אנשים רבים בחרו להשתמש בשום בשתי השיטות הקולינריות. מטבע הדברים, השימושים הרפואיים שלו אינם מפורשים כמו שימושי הבישול שלו, אבל הם שם. אולי תוכל להשתמש בהם גם כן.

שום יכול לשמש גם כחומר הדברה ביתי. ישנה מערכת שגננים מתייחסים אליה כאל שתילה נלווית, הכוללת גידול שום במקומות הנכונים בגינה כדי להפחיד חרקים. אם אתה רוצה לעשות יותר מאשר לשתול, אתה יכול לעשות הדברה עם שום, סבון נוזלי ופלפל.

חיות המחמד שלך יכולות גם לעשות שימוש משובח בשום. שום דוחה הרבה חרקים, פרעושים וקרציות. דרך טובה להשתמש בו עבור חיות המחמד שלך היא להוסיף מעט ממנו לאוכל שלהם. למעשה בחלק מהמאכלים יש שום מיובש כבר רק למטרה זו.

זה יכול להדוף יותר מאשר דברים שמציקים לכלבים שלך. זה יכול גם להילחם ביתושים, שמציקים לך. הם יכולים לשאת מחלות שונות, כך שיש דרך זולה להרחיק אותם היא בעלת ערך רב. תמצית שום על העור החשוף שלך עושה פלאים, כמו גם פשוט לשים קצת שום בחדר. לא צריך יותר מדי – יתושים רגישים אליהם.

שום יכול לשמש גם כשיטה לייצוב לחץ הדם ומחזור הדם שלך, כמו גם משהו שיכול לנקות את העור שלך. זה באמת יכול לנקות אקנה ודברים אחרים שיכולים להשפיע על העור שלך – רק הקפד לעשות את זה קודם כל, מכיוון שאתה עלול להיות רגיש לשום.

זיהום טפיל נפוץ מספיק כדי לדעת ששום יכול להתמודד עם זה היא מתת משמים. המדע אישר שתולעי קרס, תולעי סיכה ואפילו תולעי סרט אינן יכולות לעמוד בפני דיאטה חדורה בשום.

אכילת שום מועילה גם לאיבר החשוב ביותר בגוף – הלב. זה יכול להוריד את לחץ הדם שלך גם כן.

יש המון יתרונות אחרים בחוץ. עם זאת, היתרונות שכבר קראת אמורים לתת לך השראה להיכנס לשום בגדול.Source by Brody Phillips