כיצד לשטוף יריעות כבדות

כיצד לשטוף יריעות כבדות

דצמבר 26, 2021 0 By admin

יריעות כבדות עשויות לעמוד בעומסים כבדים ולחץ בעבודה ולשרוד דרך סביבות מלוכלכות וכימיקלים שוחקים על בסיס קבוע. לרוב הם עוברים את כל הבדיקות, אך עם זאת, הוא זקוק לתשומת לב וטיפול רק כדי לשמור עליו במצב מעולה. אבל תצטרך לשמור על יריעות היריעות הכבדות שלך נקיות כי הן נראות נחמדות, אבל חשוב מכך, היא תשטוף את כל הדברים האלה שמשתלטים בהדרגה על יריעות.

שלבים קלים של Peasy לשמירה על יריעות כבדות נקיות

אתה צריך להתחיל עם הצעדים הפשוטים ביותר מכיוון שהיית רוצה להשלים את עבודת הניקיון עם מעט מהומה ומינימום עמל. הנה מה שאתה עושה.

קח את יריעות היריעות הכבדות ופזר אותן היטב על פני קרקע פשוטה. קפלו את היריעה כך שתפיקו את המרב מהשטח המוגבל. בעזרת מברשת קשה, גרד את פני השטח בשקידה אל כל פינה, כל קצה וכל קפל שאולי יש בהם שאריות של בטון, זפת או כל דבר שהוא נגע במהלך עבודתו האחרונה. אם הכיסוי גדול במיוחד, תלו אותו על חבל כביסה ושטפו אותו היטב עם סילון חזק. הניחו לו להתייבש לזמן מה, ואז הפכו אותו וחזרו על התהליך שוב.

קנה חומר ניקוי לקנבס מהמדפים בחנות הקרובה שלך ומצא איזה ספוג קשיח. ערבבו את חומר הניקוי במים והשתמשו בו כדי לקרצף את הבד עם הספוג. ניתן להחליף את הספוג במברשת רכה. זכור להימנע משימוש במברשות קשות שעלולות לנעוץ חורים בקנבס.

לאחר מכן, שטפו את כל הברזנט עם סילון חזק ותנו למים לשטוף מעליו. זה יטפל באבק ובכתמים הניתנים לכביסה. לכתמים עיקשים אפשר להשתמש במעט חומר ניקוי ולטבול את היריעה למשך הלילה בחומר הניקוי. בזמן שאתה מנקה את הברזנט, הקפד להניח את המכסה על משטח בטון שאינו מתבוץ כאשר אתה שופך עליו מים. יריעות כבדות מוצאות שימוש גם בתעשיית הבנייה. זה המקום שבו הוא בא במגע עם הכתמים העקשניים ביותר שקשה מאוד להסיר. ניתן להסיר דבק, בטון או זפת על ידי הקפאה בקרח ואז שבירתו בפטיש.

יריעות כבדות כבדות יותר מיריעות רגילות בגלל המבנה החזק שלהן. המשקל והגודל של היריעות הופכים את זה לאתגר לשטוף ולייבש אותם. יישום של סיליקון טהור עושה הכל קל. עם שכבת סיליקון על היריעה, ניקוי יריעות כבדות נעשה קל כמו צחצוח המשטח עם מברשת רכה.Source by Angela J Carter