כיצד לנקות ציוד מטבח מנירוסטה

כיצד לנקות ציוד מטבח מנירוסטה

מרץ 1, 2022 0 By admin

יש ימים שבהם אני מוצא את עצמי בוהה בציוד מטבח. אני לא מתכוון לזה בסוג של קניות בחלונות. אני מדבר על בהייה במטבחים בבתים של חברים. אני נדהם איך חלק מציוד המטבח שלהם נוצץ. המטבחים המודרניים האלה עוסקים בלינג וברק. אני חייב לתהות; האם זה מותרות מפרך או שניתן לתחזק אותו בקלות?

נסחפתי לעולם משלי שבו פריטי המטבח המופלאים בהו בי בחזרה והתפארו במעמד הבלינג שלהם. כל אחד היה כל כך גאה באיזו בהירות הם זוהרים ובכמה הם נקיים. בפרץ פתאומי של אנרגיה, הם התחילו לרקוד סביבי. אחר כך הם טבלו את עצמם בכיור וייבשו זה את זה. הכל לשיר והריקוד מהאגדות שבדרך כלל תמצאו בסרט של דיסני. ואז הרגשתי טפח חזק על הכתף שלי. חבר שלי אמר לי לצאת מעולם החלומות שלי.

אני תמיד מחפש את השיטה הקלה ביותר לנקות כל דבר, באמת. אני רק רוצה ליהנות מהחיים שלי ומהעבודה שלי בלי לחשוב על ההתבהרות לאחר מכן. בעבודה שלי, אני מסוגל לעבוד עם הרבה ציוד מטבח כך שתוכלו לדמיין כמה אני אוהב לבשל ולאפות. בדיקת המוצרים היא חלק כל כך גדול מהעבודה. עם זה, כמובן, מגיע הניקיון לאחר מכן.

הרבה מפריטי המטבח הם נירוסטה בשל היתרונות ההיגייניים שלה. כמו כן, הוא עמיד בפני חלודה וקורוזיה כאשר מטפלים בו נכון. אני מוצאת את עצמי עם חדר מלא בציוד מטבח מנירוסטה, ממגשים וכלים מנירוסטה ועד לשפשוף כלים ופומפייה שכולם צריכים ניקוי.

מניסיוני, גיליתי שניקוי פריטי נירוסטה הוא קל מאוד.

שטפו את הפריטים במים חמימים נקיים עם חומר ניקוי עדין. אל תשתמש בחומרי ניקוי חריפים או שוחקים מכיוון שזה עלול להזיק או לשחוק את הציוד. אתה יכול להשתמש במעט טיפה של נוזל לשטיפת כלים במים חמים תוך שימוש במטלית רכה לניקוי פריט המטבח.

שטפו אותו ביסודיות במים נקיים ואז השתמשו במטלית רכה נטולת מוך כדי לייבש את כל הלחות. זה חשוב כי מולקולות מים יכולות להשאיר כתמי מים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הקפד לנגב בכיוון קווי הליטוש.

לגבי טביעות אצבעות, אני מוצא שמנקה זכוכית הוא די יעיל. רססו את מנקה הזכוכית על ציוד הנירוסטה. שטפו אותו ואז נגבו אותו עם מטלית רכה. זה ינקה את שלך כלי מטבח מנירוסטה או ציוד כה ברור שתוכל לראות בו את ההשתקפות שלך.

אם שמתם לב לכמה שריטות או כתמים על הנירוסטה, אולי כדאי להצטייד בחומר ניקוי לנירוסטה. זה יכול למזער שריטות ולהסיר את הכתמים עם היתרון הנוסף של ליטוש המשטחים.

בסוף השבוע שלאחר מכן, ביקרתי שוב את חברתי ובהיתי בהשתקפותי בציוד המטבח מנירוסטה שלה. שוב, איבדתי את עצמי בעולם של נצנוץ ופאר; וקיבלתי קריצה מכד הקפה מנירוסטה.Source by Stana Peete