כיצד לנקות פודינג טפיוקה שנשפך על השטיח

כיצד לנקות פודינג טפיוקה שנשפך על השטיח

מרץ 9, 2022 0 By admin

פודינג טפיוקה הוא קינוח ממש טעים שאנשים רבים אוהבים לאכול. הוא ממש טעים ומתוק ולכן הוא אהוב על אינספור אנשים. פודינג טפיוקה עשוי מטפיוקה מעורבב עם חלב או שמנת. זה מאוד פשוט להכנה אבל זה באמת מאוד טעים.

כשאתה אוכל פודינג טפיוקה, אתה צריך תמיד לנסות להיזהר. הסיבה לכך היא ששפך אותו בשוגג על השטיח שלך יכול לגרום לבלגן לא קטן. הוא גם ישאיר אחריו כתם מכוער שיגרום לשטיח שלכם להיראות מכוער ולא מושך.

כתמי פודינג טפיוקה יכולים להיות מאוד קשים להסרה וזו הסיבה שעליך לנקוט בפעולה נכונה כדי לנקות אותו. עקוב אחר העצות שלהלן כדי לעזור לך לנקות את הבלגן הזה על השטיח שלך.

• התחל בהסרת כמה שיותר מהחומר הזר על השטיח שלך. אתה יכול לגרוף את הפודינג שנשפך עם סכין קהה או כף או שאתה יכול גם להשתמש במטלית לבנה נקייה כדי לטשטש את האזור הפגוע. המשך לעשות זאת עד שתוציא את כל החומר הזר על השטיח שלך.

• לאחר מכן, קחו מעט מים נקיים והוסיפו כמה טיפות מהם על הכתם שנותר על השטיח שלכם. זה עוזר בדילול הכתם כך שהוא יהיה בהיר יותר. לאחר הוספת המים, השתמש במגבת נייר כדי לספוג את האזור כדי לעזור להסיר חלק מהכתם.

• כעת עליכם להכין תמיסת ניקוי שתסייע בהסרה מוחלטת של כתם פודינג הטפיוקה. לשלב זה, עליך לשלב כפית של חומר ניקוי כביסה שאינו מלבין עם שלוש כוסות מים חמימים. זה יהווה פתרון ניקוי מבוסס חומרי ניקוי חזק מאוד שיבטל את הכתם המכוער על השטיח שלך.

• שפכו מעט מתמיסת הניקוי שיצרתם על כתם פודינג הטפיוקה שעל השטיח. לאחר מכן, הניחו לו להתייצב למשך שלוש עד חמש דקות כדי לאפשר לו לשבור את הכתם. לאחר מכן, תפסו מטלית לבנה נקייה ואז ספגו באיטיות את כתם פודינג הטפיוקה.

• המשך לטשטש את כתם הפודינג על השטיח שלך עד שתצליח להסיר אותו לחלוטין. מומלץ לעשות את דרכך מהחלק החיצוני של הכתם הנע פנימה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

• כשהכתם כבר נעלם, הדבר היחיד שנותר לך לעשות הוא לשטוף את אזור השטיח שזה עתה ניקית. זאת כדי להימנע מהשארת שאריות שעלולות להצטבר ולגרום לנזק לאורך זמן. שפכו כוס מים על המקום שבו היה הכתם ואז ייבשו הכל עם כמה סמרטוטים נקיים כדי לסיים את העבודה.Source by John Sellaney