כיצד לנקות מעילי פוך של מונקלר

כיצד לנקות מעילי פוך של מונקלר

פברואר 3, 2022 0 By admin

ככל שמזג האוויר נעשה קר יותר ויותר, יותר ויותר אנשים בוחרים במעילי פוך של Moncler כדי להגן עליהם מפני מזג אוויר קר עז. עם זאת, לרוב האנשים יש בעיות בכביסת המעילים. כידוע, מעילי Moncler הם מאוד יקרים, אם הם לא מנוקים כראוי, אתה תסבול מאובדן גדול. בהמשך, אני הולך ללמד אותך כמה טיפים לשטיפת מעילי פוך.

טיפ 1: כביסה ביד

לכל מעיל פוך יש תווית, שמראה כיצד לכבס ולתחזק אותו. אם אתה זהיר מספיק, לא קשה לך לגלות שמעילי פוך של 90% צריכים שטיפת ידיים במקום ניקוי יבש. כי לתחליב הכביסה יש השפעות לא טובות על יכולת השמירה על החום שלו וגורם למעילי Moncler להזדקן. אם אתה משתמש במכונת כביסה, כביסה במכונה וסחרור מייבש ישנו את צורת המעילי פוך, והתחתיות יתפזרו בצורה אסימטרית.

טיפ 2: טמפרטורת המים

אנחנו צריכים להשתמש במים של 30 מעלות צלזיוס. ראשית, עלינו להשרות את הבגדים במים קרים למשך 20 דקות, ולהרטיב אותם. לאחר מכן הכניסו את תחליב הכביסה למים של 30 מעלות צלזיוס, והשרו אותו למשך 5 דקות. בשלב הבא, קרצוף את המעילים עם מברשת מעקה ושטפו אותם גם עם מים חמים. כי מים חמימים יכולים לגרום לתחליב להתמוסס במידה מספקת, מה שיכול להפוך את מעילי Moncler לנקות.

טיפ 3: אל תשתמש יותר מדי באבקת כביסה

אם אתה משתמש באבקת כביסה, בדרך כלל 4 עד 5 כפיות אבקת כביסה מספיקות. יותר מדי אבקת כביסה תקשה על ניקויו. מה שכן, אבקת הכביסה הנותרת תשפיע על עוצמת המילוי.

טיפ 4: מוטב שתשתמש בחומר ניקוי ניטרלי

חומר ניקוי ניטרלי גורם פחות נזק למעילי פוך. אם תשתמש בחומר ניקוי אלקליין ולא תנקה אותו לגמרי, הירידות ייפגעו. אז כדאי לשים מעט חומץ למים החמים לפני הכביסה אם אתה משתמש בדטרגנט אלקליין. כי החומץ יכול לנטרל את חומר הניקוי הבסיסי.

טיפ 5: אין לסחוט את מעילי מונקלר

לאחר שטיפת מעילי Moncler, אתה לא יכול לסחוט אותם. סחטו את המים ואז נתקו ותנסו. אין גיהוץ או סולריזציה. לאחר הייבוש, אתה יכול להכות אותו בעדינות כדי לשחזר את כוח המילוי שלהם.Source by Jamingham Wang